lekarz Monika Jezierska-Kazberuk

Pani doktor była nieuprzejma od samego początku. Kiedy pytałam o możliwości leczenia wszystko agresywnie negowała i próbowała zbywać.Brak dobrego podejścia do pacjenta i dobrych manier jak na lekarza przystało. Wszystko pod presją czasu.

Pierwszy raz trafiłam do Pani Doktor w stanie fizycznego i psychicznego załamania z uwagi na odrę. Pani doktor nie tylko wykazała się znajomością sprawy i właściwą diagnozą, natomiast potrafiła z empatią przekonać, że z tego da się wyjść, co zrobić, aby i ja i rodzina czuli się bezpieczni. Polecam, takich lekarzy obecnie jest bardzo mało.

Lekarz z powołania! Troche taki dr House :)

Lekarz z powołania! Troche taki dr House :)

wizyta w luxmedzie na Wadowickiej, doktor Kazberuk była chyba najlepszym internistą tam, wyleczyła mnie z anemii, zawsze miała doskonałe podejście do pacjenta, a teraz gdzieś znikł, a luxmed robi się kołchozem

Pani Monika jest moim lekarzem od wielu lat. Nie spotkałam tak uprzejmego, a jednocześnie naprawdę znającego się na tym co robi specjalisty. Teraz ciężko o takich lekarzy. Pani Monika w razie potrzeby potrafi nie tylko wypisać receptę i wytłumaczyć chorobę, potrafi też rozmawiać.

Bardzo się cieszę że trafiłem na Panią doktor teraz już dopóki tak będzie podchodzić do pacjentów, bede do niej chodził.

Mimo wizyt prywatnych jestem bardzo zadowolona z leczenia, podejścia, sposobu i metod leczenia. Polecam wszystkim niezdecydowanym. Sabina

Polecam wszystkim niezdecydowanym. Sabina

Najlepszy lekarz rodzinny, z jakim miałam do czynienia. Pani doktor jest świetnie wykształcona,ciągle podnosi swoje kwalifikacje i rozszerza specjalności. Potrafi prawidłowo zdiagnozować choroby i skutecznie prowadzić leczenie. Jest cudowna w kontakcie i dobro pacjenta naprawdę jest dla niej pierwszorzędnym celem. Właściewie nie powinnam tego pisać, aby nie zwiększać konkurencji, ale muszę Jej oddać to, co się Jej nalezy. jest po prostu lekarzem z prawdziwego zdarzenia. Kazimiera

Kazimiera