lekarz Monika Kabzińska-Turek

Byłam wieloletnią pacjentką Pani Doktor, dlatego z przykrością muszę wszystkie kobiety, zwłaszcza te, będące pierwszy raz w ciąży, przestrzec i ostrzec przed tą panią. Może i jest specjalistą i fachowcem w dziedzinie USG, natomiast wszystkie inne aspekty w prowadzeniu ciąży Jej nie interesują. Pani Doktor najwyraźniej wychodzi bowiem z założenia, że każda kobieta była już w ciąży i wie o tym stanie wszystko, zwłaszcza jakie badania powinna sobie SAMA wykonywać. Wizyta nie dość, że zawsze spóźniona, nie dość, że w pośpiechu, Pani Doktor nie dość, że nie zleca PODSTAWOWYCH badań, to jeszcze nie potrafi zinterpretować wyników, które pacjentka jej pokazuje!!!! Cudem urodziłam zdrowego synka i tylko dzięki temu, że w połowie ciąży przez przypadek trafiłam do innego lekarza. Tam zobaczyłam jak powinno wyglądać prowadzenie ciąży i bez wahania zmieniłam lekarza. Także przestrzegam i odradzam. A jeżeli już to polecam na wizytę zabrać Męża czy Partnera, wtedy bowiem Pani Doktor jeszcze się jakoś kontroluje i nawet potrafi zaszczycić pacjentkę pomiarem ciśnienia…

Dzięki pani doktor żyje. 10 lat cierpiałam z powodu bólu piersi i sączenia się z niej. Wielu lekarzy miało mnie za wariatkę, kiedy mówiła że coś tam w tej piersi czuję, że coś tam jest...W końcu trafiłam na panią dr i dzięki Bogu! Zrobiła dokładne USG ( na samym początku nie widziała nic, ale nie odpuściła, nie powiedziała że jestem stuknięta tylko dalej szukała ) kiedy zaczęłam ją nakierowywać na miejsce bólu znalazła guza...zleciła natychmiastowe badania i ...masyna ruszyła, okazało się że mam nowotwór bardzo rzadki, niespotykany, ale operacyjny :) odpukać dzieki pani dr, jestem po operacjach, naświetlaniach i mam się dobrze! Polecam panią dr, ponieważ jest skrupulatna, nie robi niczego na tzw " odwal się " !! :)

Pani dr prowadziła moją ciążę i chętnie ją polecam! Pani dr jest bardzo konkretna, skrupulatna, wszystko wyjaśnia, zleca dużo badań, wykonuje usg tak często jak potrzeba i prawie bezbłędnie oceniła wagę mojego dziecka. Każde badanie usg było wykonane dokładnie z oceną wszystkich parametrów. Jest faktycznie zainteresowana pacjentką, co widać np. po tym, że pamięta szczegóły z poprzednich wizyt. Nie widziałam, żeby odmówiła komuś przyjęcia w nagłej sytuacji poza kolejką. Polecam!

jestem bardzo zadowolona z uslug medycznych pani doktor, prowadzi mi cała ciąze i nie znam bardziej dokladnej i uprzejmej osoby w tej dziedzinie, napewno po urodzeniu tez bede bardzo chetnie korzysac z uslug medycznych u tej pani doktor.Polecam!!!

Jestem pacjentką od ponad 9 miesięcy. W między czasie na świat przyszła nasza córeczka. Pani doktor prowadziła całą ciążę. Jestem bardzo zadowolona z miłej i kompetentnej pomocy. Miałam na bieżąco robione wszystkie standardowe i dodatkowe badania. Dostałam numer telefonu na komórkę. Zdarzało się, że to Pani doktor dzwoniła do mnie z zapytaniem, jak wyszły wyniki. Gorąco polecam!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Miłe potraktowanie, delikatne badanie oraz fachowość.Nie czułam się skrępowana w Jej obecnosci a wręcz czułam się bezpiecznie pewnba że Pani doktor wie co robi. Gorąco polecam!

Ginekolog godny polecenia ,ja jestem bardzo zadowolona .Polecam

Ginekolog godny polecenia ,ja jestem bardzo zadowolona .Polecam

Bardzo miła i fachowa pani doktor, przy niej nie czuje się skrępowania. Mam nadzieję, że doprowadzi moje Maleństwo do szczęśliwego porodu:))