lekarz Monika Konczalska

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Uprzejma poświęca dużo czasu. Na wizycie w Gdańsku nie patrzy na zegarek poświęca tyle czasu ile powinna. Przepisuje trochę drogie leki, ale skuteczne. Jedyny minus to , że kiedys napisalam do niej z prosba o nazwy lekow , ktore miala wyslac smsem. nie odezwala sie do tej pory. ale fakt jest sympatyczna mila ma BARDZA DUZA WIEDZE. Kieruje na wszystkie potrzebne badania, ANGAZUJE SIE bardzo w problem .SLUCHA TO DUZA ZALETA.POLECAM!!!

Jestem pacjentką Pani doktor Konczalskiej od ponad roku. Jest bardzo kompetentna. Kuracja, którą zastosowała w moim przypadku odniosła bardzo dobry efekt. Ponadto jest bardzo uprzejma i sympatyczna. Pamięta swoich pacjentów nawet po kilkumiesięcznej przerwie. Rzadko spotyka się tak cierpliwych i zaangażowanych lekarzy. Polecam

Jest bardzo dobrym dermatologiem i wspaniałym człowiekiem. Zawszem ma czas dla pacjęta.Potrafi zeby każdy pacjęt czuł się bezpiecznie. Jest przy tym bardzo kompetentnym lekarzem.Więcej takich lekarzy a służba zdrowia miałaby lepszą opinie a chorym było by łatwej chorowac

Takich lekarzy jak pani Monika Konczlska oby było jak najwięcej w naszej służbie zdrowia. Polecam !!!

wyjątkowo miła i uprzejma, bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, wszystko jasno i zrozumiale tłumaczy, ma rewelacyjny kontakt z pacjentem; oby więcej takich lekarzy