lek. dent. Monika Krówka

Pełny profesjonalizm i kompetencja. Dokładna analiza i wyczerpujące informacje na temat leczenia. Serdecznie polecam.

Osobiście nie polecam, bardzo nie miła Pani doktor, czułem się przy niej bardzo niezręcznie. Traktowanie ludzi jak mgłe

Nie polecam. Zarówno Pani doktor jak i jej asystentka w ośrodku bardzo nieuprzejme. Brak jakiegokolwiek zaangażowania w pracę, przy badaniu wręcz przewracanie oczami i mina, która każdego zniechęciłaby do kolejnej wizyty. Zerkanie na zegarek i sugerowanie że nie zdąży, bo po podaniu znieczulenia trzeba długo odczekać zanim zacznie działać. Pani asystentka kieruje w stronę pacjenta bardzo niemiłe i niestosowne uwagi. Jeszcze raz szczerze nie polecam!

Bardzo sympatyczna, kompetentna, pomocna, miła Pani Doktor. Korzystam z jej usług od wielu lat, doradzi, wysłucha, i co najważniejsze wyleczy skutecznie zęby, plomby są trwałe, jakość usług na świetnym poziomie. Przystępne ceny usług. Dzieci przychodzą na wizytę bez oporów, ma do nich podejście. Kolorystyka gabinetu bardzo dobrze wpływa na pacjenta ;) Polecam!

Najlepsza pod każdym względem.Strach i obawy przed wizytą poszły dalekooo. Miła i uśmiechnięta.Pelny profesjonalizm i podejście do pacjenta.

Jestem bardzo zadowolony, że powierzyłem leczenie moich ząbków w ręce pani Doktor. Bardzo dokładna i zaangażowana w swojej pracy. Miły kontakt i podejście do pacjenta. W Zatorze pani Doktor cieszy sie doskonała opinia - pod którą podpisuje się. Polecam!

brak jakiego kolwiek zaangazowania w prace bardzo nie mila nie uprzejma z gory traktuje pacjeta a przeciez pracuje tylko w osrodku zdrowia i dzieki nam pacjeta ma wyplate