lek. dent. Monika Krysztopik

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Poszedłem do Doktor Krysztopik z polecenia znajomego. Teraz sam mogę w pełni świadomie polecić ten gabinet. Wyrywałem ósemkę górną. Byłem zaskoczony łatwością zabiegu, po tym jak naczytałem się w internecie o problemach z zębami mądrości. Miła atmosfera, profesjonalizm pracy, polecam!

Robilam implant u dr Jana w Monidencie.mimo strachu wszystko przebieglo sprawnie i szybko.natomiast siostry corka leczy sie u ortodontki.gabinet polecam.ceny bardzo przystepne mila obsluga

Gabinetem Monident na początku byłam zachwycona, w ciągu ostatniego roku niestety jakość usług znacząco się pogorszyła. Plomba wypadła po tygodniu od wizyty, cóż zdarza się, ale należałoby na prośbę pacjenta jak najszybciej naprawić zaistniałą sytuację. Tymczasem przez następny miesiąc próbowałam się co najmniej 5 razy umówić na wizytę, niestety bezskutecznie. Nie rozpatrują reklamacji, co w dzisiejszych czasach uważam za działanie poniżej standardu.

Jako dentystka dla dorosłych Pani Doktor godna polecenia- naprawdę doradzi, pomoże i słowa złego nie powiem. Niestety jako stomatolog dziecięcy nie pomogła przezwyciężyć strachu u dziecka a trzymanie głowy dziecka siłą przez asystentkę zdecydowanie nie pomaga.Także moje dziecko chodzi gdzie indziej i jest zadowolone a ja do Pani doktor:)))

Rewelacyjna dentystka, chyba jedyny stomatolog, do którego idę zawsze z uśmiechem i bez niepotrzebnego stresu :) Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog dziecięcy Otwock"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134