dr n. med. Monika Lenart-Lipińska

Internista, Diabetolog, Endokrynolog

Pracownik Kliniki Endokrynologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4 w Lublinie oraz Uniwersytetu Medycznego.
Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób ...

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób narządów wydzielania wewnętrznego, w tym cukrzycy. W obszarze zainteresowań są m in. choroby tarczycy, nadnerczy, układu podwzgórzowo-przysadkowego, zaburzenia miesiączkowania, diagnostyka hirsutyzmu i hiperandrogenizacji, problemy endokrynologiczne i diabetologiczne w ciąży.

Jestem pod ogromnym wrażeniem kompetencji Pani dr. Lekarka - Anioł. Wyprowadza mnie z przewlekłej choroby, leczonej dotychczas mało skutecznie. Dopiero Pani dr znalazła sposób na leczenie. Może wrócę do całkowitego uzdrowienia. Z całego serca dziękuję Pani dr. Polecam chorym na cukrzycę, tarczycę.

O takich lekarzach mówi się: lekarz z powołania. Pani Doktor zleciła mi szereg badań, aby nie poprzestać na powierzchownej diagnostyce i po latach mojego błądzenia w chorobie, która była lekceważona przez innych lekarzy - postawiła diagnozę i dobrała mi odpowiednie leki. To świetny specjalista, godny polecenia - w rękach Pani Doktor czuję się wreszcie bezpiecznie!

Wizyta trwała ok.20 min cena 100PLN Moje uwagi: -prywatnie idąc na wizytę czekałam 30 min. - mam 30 lat a Pani doktor zwracała się do mnie córuś. -mam w normie wyniki tsh a zostałam odesłana na usg tarczycy + 80 PLN z podejrzeniem jej zapalenia, gdzie lekarz radiolog był zdumiony tym podejrzeniem, i dopytywał czy aby na pewno sama sobie tego badania nie wymyśliłam :( -Pani doktor proponowała mi również przeprowadzenie badania na zapotrzebowanie mojego organizmu na witaminę D - kolejne 70 zł, odmówiłam -wizyta u Pani doktor skończyła się ...

Wizyta trwała ok.20 min cena 100PLN Moje uwagi:
-prywatnie idąc na wizytę czekałam 30 min.
- mam 30 lat a Pani doktor zwracała się do mnie córuś.
-wizyta u Pani doktor skończyła się na przepisaniu joditu i witaminy D, które i tak już brałam o czym Pani doktor mówiłam
-oczekiwałam kroków stabilizujących moje wyniki tsh pod kotem ciąży a skończyło się na odesłaniu mnie na kolejna wizytę.. z ponownymi wynikami tsh i usg tarczycy,
Raczej nie wrócę

Polecam!Świetny kompetentny i przemiły lekarz bardzo zaangażowany słucha pacjenta analizuje dokładnie wyniki badań ustabilizowała moje wyniki tsh leczę śie już u pani doktor od ponad roku na niedoczynność tarczycy i polecam wszystkim którzy mają problemy z tarczyca