lek. dent. Monika Lądowska

Endodoncja

super!!polecam serdecznie!nic nie bolalo a balam sie strasznie..

super!!polecam serdecznie!nic nie bolalo a balam sie strasznie..

skorzystałam z bezpłatnej konsultacji u pani doktor.poświęciła mi bardzo duzo czasu jak na prywatna wizyte ktora nic nie kosztuje...pani doktor powiedziała uczciwie ze nie warto inwestować w mojego zęba bo koszty sa duze-dochodziły koszty wkładów i korony-a rokowanie niepewne...bardzo mi sie ta szczera i otwarta postawa spodobała bo do tej pory wydawało mi sie ze kazdy przeciez chce zarobić...doktor zaznaczyła ze nikomu nie odmowi leczenia ale trzeba byc świadomym możliwości niepowodzenia w przypadku takich dużych zmian i zniszczenia zęba.wystawiam tej lekarce jak najbardziej pozytywna opinie za ciepło ktore od niej bije i uczciwość!wielki szacunek oby wiecej takich lekarzy!

Zgadzam się z opiniami poniżej. Również z własnego doświadczenia polecam tego lekarza! Super profesjonalnie i sympatycznie!:)

rezultaty leczenia bardzo zadowalajace-zmiana po 3miesiacach od leczenia prawie niewidoczna na zdjeciu rentgenowskim!!!polecam!!!

Polecam dr Łopuszyńską do ratowania zębów, które wymagają leczenia kanałowego. Zabieg przeprowadzony bardzo profesjonalnie, bez bólu i stresu. Super!