lek. stom. Monika Madejlek. stom. Monika Madej - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. stom. Monika Madej

Zajmuję się stomatologią zachowawczą, estetyczną, wybielaniem oraz pedodoncją - leczenie dzieci. Docelowo swoją karierę kieruję w stronę ortodoncji.

Długo szukaliśmy dobrego stomatologa dziecięcego, który miałby odpowiednie podejście do dzieci (doprowadzenie dziecka do lekarza to tylko połowa sukcesu ;-) Panią Doktor Monikę Madej poleciła nam znajoma za co bardzo jej dziękujemy. Z czystym sumieniem polecamy również innym!

Jestem bardzo zadowolona z podejscia Pani doktor do mojego dziecka i jego strachu przed leczeniem zębów.Nie dość ,że uratowała ząb mojej córki ,który inni lekarze spisali na straty to jeszcze przez swoją miłą osobowość i profesjonalne podejście pozbawiła lęku moje dziecko do wizyt w gabinecie dentystycznym.Jestem bardzo zadowolona z Pani doktor i polecam wszystkim wizytę u takiego specjalisty

Pani Monika jest kompetentna i rzeczowa.Jako człowiek bardzo sympatyczna i miła.Godna zaufania dlatego serdecznie wszystkim polecam

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134