lekarz Monika Majchrowicz

Okulista, Okulista dziecięcy

Uprzejmość,doświadczenie i fachowość , wspaniały lekarz - nie spotkałem lepszego w tej dziedzinie - polecam wszystkim. Wacław

Wacław

Najlepsza okulistka na Śląsku! (a byłem już u wielu!). Podziwiam wiedzę i dociekliwość Pani Doktor. Przy tym znakomicie potrafi wytłumaczyć najbardziej zawiłe kwestie medyczne. Dba o oczy całej mojej rodziny i znajomych. Świetny fachowiec i człowiek. Polecam!

Może pani doktor jest miła i bardzo uprzejma ale płacąc 120 zł za jedną wizytę oczekiwałam, że kompleksowość podejścia będzie idealna, wizyta trwała 5 minut! Wszystko odbywało się w ekspresowym tempie. Miałam wrażenie że pani doktor chciałaby się mnie jak najszybciej pozbyć. Mam dużą wadę wzroku, a od pewnego czasu problemy z oczami, o czym powiadomiłam Panią doktor ale widocznie wolała wypisać receptę na kropelki i pozbyć się problemu. Kompletnie nie słuchała co do niej mówię. Noszę soczewki + okulary ale aktualnie moje okulary są dla mnie za słabe, powiedziałam to ale Pani doktor twierdziła że okulary są mi zbędne, nie zbadała dokładnie mojej wady, a byłam tam pierwszy raz, kompletnie nie zapoznała się z moją historią choroby, nie chciała nic wiedzieć. Przeczytałam pięć literek i miałam wykonane dwa podstawowe badania komputerowe. Nie dowiedziałam się nic na temat moich problemów z oczami. Oczekiwałam że jeśli pójdę na wizytę prywatną będę miała wykonane profesjonalne badania i dowiem się w końcu co dzieje się z moimi oczami. Niestety usłyszałam że mam się zgłosić za miesiąc na kolejną wizytę... To są chyba jakieś kpiny. Czysty wyzysk. Długo szukałam dobrego specjalisty, myślałam że będzie nią p. Majchrowicz ale niestety muszę szukać dalej.

Wspaniałe podejście do pacjenta, potrafi wytłumaczyć najtrudniejsze kwestie, pocieszyć i kontrolować postępy zdrowienia aż do zakończenia leczenia. Polecam dla dorosłych i dla dzieci.

Bardzo miła, profesjonalne podejście, i potrafi żartować. Czułem się bardzo dobrze traktowany podczas wizyty

Bardzo miła, profesjonalne podejście, i potrafi żartować.
Czułem się bardzo dobrze traktowany podczas wizyty

Wciąż poszukujesz "Okulista Bielsko-Biała"?

Łabędzia 8 lok. II
ulica Szara 5
Bielsko-Biała
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ceglana 35
ulica Szara 5

Provita
ul. Żelazna
Katowice
Niepubliczny Okulistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lens-Med" s.c.
ulica Narcyzów 24
Tychy