dr n. med. Monika Matusiak

3,7
3,3
3,5
3,5

Serdecznie polecam wizytę u Pani doktor Matusiak. Dziękuję za zainteresowanie i próbę pomocy mojemu tacie. Jestem ogromnie wdzięczny za okazaną empatie. Każdemu będę polecał Panią jako świetnego otolaryngologa.

Nie odniosłam dobre wrazenia.pytanie co Pani dolega aktualnie.nie spytała o poczatek,choroby ,przebieg.gdybym nie ja opowiedziala szczególowo to byly nic z wizyty.ciagle przerywala=odniosłam wrazenia ze chyba slucha co mowie z wielka łaska.po sprawdzenie gardla i zaczęciu sprawdzeania uszów=zaczeła mówić poniesonym glosem aby nie napinała głowy=jak ktoś ma niedosłuch to wiadomoz e konakt jak sciagnie aparty mzoe byc utrudniony.nie pierwszy raz obsluguje takiech pacjentów.powiedziałam ze nieroauzmiem co mówi to sie zaczęła krzyzcec do ucha i ruszać nerwowo głową

Moim zdaniem najgorszy lekarz. Zero zainteresowania pacjentem, problemem. Nie dowiedziałam się nic od pani doktor. Raczej poczułam się sama z problemem. Takim tonem pani doktor się wyrażała, tak jakby to powinno być dla mnie oczywiste co mi dolega i co dalej z tym zrobić. wizyta odroczona, bez pomocy, zupełnej.

Najgorszy lekarz u jakiego bylam! Miala w nosie co sie do niej mowi, zbadala powierzchownie nie mowiac co dalej i nie wdrazajac zadnego leczenia i faktycznie niezwykle nieuprzejma osoba. Do tego po mnie w kolejce do gabinetu miala byc Pani w ciazy,ale Pani doktor uznala,ze wazniejsza jest jej znajoma bez kolejki niz kobieta w zaawansowanej ciazy.

Pełna fachowość. Wcześniej odwiedzałam wielu laryngologów w Warszawie i dopiero ona po kolei wykluczyła wszystkie możliwe przyczyny schorzenia ( objawy : wydzielina w gardle, zatykanie uszu, trądzik, bóle zatok, szum w uszach ,załzawione spojówki itp) wykonując badania diagnostyczne i wdrażając leczenie, które przyniosło efekt.Polecam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Otolaryngolog Warszawa"?

Centrum Słuchu i Mowy w Kajetanach

Centrum Medyczne WUM
Banacha 1A, Blok F
Przychodnia Specjalistyczna „Esculap”
al. Wilanowska 9 lok. U1 i 2
Centrum Laryngologii i Alergologii, Mille Medica Sp. z o.o.
ul. Lanciego 13