dr n. med. Monika Modrzejewska

Wspaniała pani doktor! Wielu przed nią męczyło się bezskutecznie z prawidłowym dobraniem okularów dla mnie. Prof. Modrzejewska zrobiła to idealnie. Dzięki jednym okularom widzę fantastycznie zarówno w oddali jak i bliży. Wiem, że jest wybitną specjalistką od małych dzieci i wcześniaków ale mogą jej zaufać także osoby dorosłe. Polecam !!!!!!!!

Panią dr hab.n.med.prof.nadzw. MONIKĘ MODRZEJEWSKĄ bardzo polecamy, każdemu kto chce, aby profesjonalnie zająć się jakimkolwiek problemem ze wzrokiem. Ja przyszłam do Pani Profesor z córką 2,5 - letnią, która podczas gdy świeciło słońce, mrużyła jedno oko. Okazało się, że to początek problemu z zezem rozbieżnym. Zaczęło się od korekcji okularami, później wymiana szkieł, rehabilitacja oczu, czasami nawet 1-2 razy w miesiącu. Naprawdę dużo pracy również w domu, ćwiczeń, wyrzeczeń. Po drodze były gorsze i lepsze momenty, poprawa, a później pogorszenie. Jednak Pani Profesor zawsze idealnie dostosowywała metodę leczenia, żeby nic się nie pogorszyło na stałe i wreszcie zdecydowaliśmy się na zabieg okulistyczny, który wykonała doskonale Pani Doktor. W trakcie leczenia ani razu nie zwątpiłyśmy i nie poddałyśmy się. Aktualnie jesteśmy po zabiegu wraz z szeregiem ćwiczeń rehabilitacyjnych oraz ćwiczeń zbieżności w domu. Oko pracuje poprawnie, zez zniknął. Warto wspomnieć, że córka ma już 8 lat, czyli problem zeza nie jest taki prosty do wyleczenia, ale było warto. Trzeba mieć dużo cierpliwości i chęci do współpracy z lekarzem. Dziękujemy Pani Profesor i polecam!

Chodziłam z moimi obiema córkami do tej Pani. Z pierwszą nie było problemu, ponieważ moja córka ma idealny wzrok, zaś u drugiej stwierdziła wadę wzroku. Uznałam, że ma prawo ją mieć, ponieważ w mojej rodzinie wiele osób nosi okulary. Przepisała córce szkła i poleciła optyka do którego mogę zajechać po ramki. Zrobiłam rekonesans u optyków i zakupiłam ramki za ponad 200zł + cena szkieł u poleconego przez Panią doktor optyka. Córka miała nosić okulary do bliży, jak maluje, rysuje , itd... Przez cały rok w nich chodziła w domu i w przedszkolu. Po roku uznałam, że skoro córka ma wadę wzroku na którą nie mam wpływu i nie mogę jej zatrzymać, przejadę się do okulisty do mojej przychodni, aby nie wydawać kolejnych stówek na badania. Miałam tylko kontrolować postęp tej wady. I co się okazało...? Okulista w przychodni zrobił wielkie oczy. Oświadczył, Że moje dziecko nie ma wady wzroku i odradził okulary. Byłam w szoku, bo moje dziecko przez rok je nosiło!!!! Zaniepokoiłam się, czy ten roczny okres nie wpłyną negatywnie na jej oczy. Aby skonfrontować opnie obu lekarzy przeszłam się do jeszcze jednej doktor, tym razem do Medicusa. Tutaj lekarz badająca bardzo się oburzyła i była zdumiona decyzją Pani Modrzejewskiej. Nie miała pojęcia na jakiej podstawie została stwierdzona wada. Absolutnie zakazała mi zakładać dziecku okulary, ponieważ jak powiedział ma IDEALNY wzrok!!!! Odradzam, odradzam, odradzam !!!! Powinnam tej Pani wystawić rachunek za okulary i szkła. Tragedia. W tej chwili również mam porównanie dot. sposobu samego badania przez tą Pani i uważam, że przeprowadza je bardzo brutalnie, a niemowlęta traktuje jak kurczaki robiąc im usg. I w dodatku jest bardzo droga w porównaniu do cen w Medicusie. Pierwszy raz w życiu zamieszczam jakąkolwiek opinię na forum, ale uznałam, że powinnam się nią podzielić dla dobra innych dzieci. Pozdrawiam

Docent Modrzejewska to zdecydowanie najlepszy lekarz jakiego mogłam spotkać. Absolutne :TAK. Edyta P.

Edyta P.

czasy obecne sprowadzają się teoretycznie do zabiegów w tej ale nie tylko tej specjalizacji do leczenia pacjęta przy zastosowaniu nowinek technicznych oraz odpowiedniej aparatury.Nie możliwe jednak jest wyeliminowanie roli doskonałego praktyka jakim jest lekarz okulista.Miałem zaszczyt być pacjętem Pani doktór Moniki Modrzejewskiej w Klinice na Pomorzanach.Wizyta ta spowodowała że, a raczej uzmysłowiła mi że jednak są tak doskonale przygotowani fachowcy jak Pani doktor Modrzejewska.Polecam wszystkim pacjętom korzystających z usług tej placówki to wymienione nazwisko Pani dr n.med.Moniki Modrzejewskiej.

Zdecydowanie TAK, dzięki fachowości Pani Doktor wciąż widzę, mój stan był na tyle tragiczny, że miałem mały procent szans na normalne ba nawet jakiekolwiek widzenie. To tylko dzięki Pani Doktor Modrzewskiej w pełni mogę cieszyć się każdym kolejnym dniem!!! Zdecydowanie polecam. Roman

Zdecydowanie polecam. Roman

Ta pseudo lekarka sama sobie wypisuje opinie!!!

Ta pseudo lekarka sama sobie wypisuje opinie!!!

PANI DR. MODRZEJEWSKA JEST WYKWALIFIKOWANYM SPECJALISTĄ GODNĄ ZAUFANIA I POLECENIA. NASZA HISTORIA Z PANIĄ DR. ZACZEŁA SIĘ 12 LAT TEMU WIZYTY KONTROLNE SĄ CO 6 MIESIĘCY. LECZENIE TRWA DO DZISIAJ I BĘDZIE KONTYNUOWANE NADAL. JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI I OGROMNIE WDZIĘCZNI. TAKIEGO SPECJALISTY OD CHORÓB OCZU JAKĄ JEST PANI DOKTOR NIGDY NIE ZAMIENILIBYŚMY NA NIKOGO INNEGO.

Gorąco polecam profesjonalistka w każdym calu.

Gorąco polecam profesjonalistka w każdym calu.

Konkretna i dobra specjalistka w swojej dziedzinie. Zarówno prywatnie jak i publicznie indywidualnie traktuje pacjenta. Gorąco polecam...zwłaszcza dla dzieci przedwcześnie urodzonych