lekarz Monika Olszewska

Chirurg dziecięcy

1,2
1,1

Pani doktor była bardzo nieprzyjemna dla mnie i mojego syna. Brakuje pani podejścia do młodszych pacjentów, zero konkretów, o nic nie można dopytać, bo nie można pani doktor przeszkadzać. Tragedia!

Trafiłem na SOR Winiary po kraksie rowerowej, gdzie po niestabilności kolana od razu wiedziałem że jest nieźle napsute. Na RTG diagnostyka się skończyła - nic Panu nie jest, proszę leżeć i brać ApAp. A jakby nie przestawało boleć to proszę iść do lekarza (a to teraz nie jestem?) - a te "miękkie" rzeczy? więzadła etc.? - to się samo regeneruje, do widzenia od tego momentu całą diagnostykę i leczenie robię prywatnie, w rezonansie oczywiście pęknięta łąkotka, ponaciągane więzadła (dość poważnie PCL) i cała masa innych stłuczeń i stanów zapalnych. Czekam ...

- a te "miękkie" rzeczy? więzadła etc.?
- to się samo regeneruje, do widzenia

od tego momentu całą diagnostykę i leczenie robię prywatnie, w rezonansie oczywiście pęknięta łąkotka, ponaciągane więzadła (dość poważnie PCL) i cała masa innych stłuczeń i stanów zapalnych. Czekam na artroskopię To SOR, i wspomniana MO, powinna pokierować na dalszą diagnostykę, i wstępnie usztywnić kopyto żeby nie ryzykować dalszymi uszkodzeniami. Ale MO wierzy że proste OTC jest remedium na wszystko

Winiary muszą być nią zachwycone, nie wydaje za dużo na diagnostykę i leczenie :)

ta pani dr nie powinna tam pracować,na wizycie z córką bardziej zajela się komentowaniem jej wyglądu niz urazu. Doktor ocenila wygląd i paznokcie że są zrobione i ona przez takie dziewczynki z pazurami ma dużo pracy.Stwierdzila ze córka wygląda jak ,,labadziara,,(dziecko mialo tylko male kreski na oczach i czarne wlosy).Na szczęście moje mądre dziecko krótko ją skwitowalo ze doktor nie jest stylistką mody tylko lekarzem i tym powinna sie zająć. Nie rozumiem czemu pani doktor wychodzi poza swoje kompetencje w pracy i porusza kwestie które nie powinny jej interesować bo dziecko do wychowania ma rodziców nie taką pania doktor.

Trafiłem do pani doktor na sor z powodu złamanego obojczyka. Wydała wypis, nie obejrzawszy pacjenta. Wszystkie zalecenia wydała na kartce, na podstawie badania rtg, nie widząc mnie, nie oglądając złamania na żywo, nie przeprowadzając wywiadu. Próbowała wypuścić mnie ze szpitala bez gipsu i bez usztywnienia, namawiając moja rodzinę, żeby sami założyli mi w domu opatrunek. Na szczęście żona ubłagała ją o gips. Dwa dni później, w innym szpitalu, na wizycie kontrolnej okazało się, że obojczyk jest złamany z przemieszczeniem, należy go nastawić, usztywnić w zupełnie inny sposób, a z powodu niewłaściwego leczenia być może czeka mnie także operacja. Nie polecam tej lekarki. Nie tylko nie pomaga, ale także szkodzi.

Nie jest Pani wstyd że o "lekarzu" są takie opinie ?? Ale z tego co widać to ani wstydu ani kultury... Nie nadaje się ta osoba na lekarza...

Lekarz tragedia. Byłam na SOR ze stłuczoną kością śródstopia. Pani doktor nawet nie obejrzała stopy, kazała wskazać palcem w którym miejscu boli. Nawet nie kazała zdjąć skarpetki, a noga spuchnięta jak balon. Niestety trafiłam na nią już drugi raz i ta sama sytuacja. Niemiła, opryskliwa i siedząca tam chyba za karę.

Lekarka która już dawno nie powinna tam pracować, trafiłam wczoraj do niej z chłopakiem ze skręcona noga, na wstępie usłyszeliśmy, że czemu przyjechaliśmy tutaj do szpitala jak należymy do innego. Dlatego że każdy szpital w okolicy i przychodnia odsyłała nas na Winiary do Plocka, Pani stwierdziła, że niedługo będą do niej przywozić cała Polskę. Mina na wejściu do gabinetu po prostu jakby siedziała tam za karę. Pielęgniarka która siedziała z nią w gabinecie tez niczego sobie. Na proste pytanie odpowiadała, nie wiem, nie interesuje mnie to, wszystko ma Pani napisane. HALO CZY DYREKTOR CZY JAKIŚ ORDYNATOR TEGO NIE WIDZI ? To jest specjalista do dzieci, a dziewczynka która wyszła od niej z gabinetu przed nami prawie z niego wybiegła a mama powiedziała ze nigdy więcej do niej nie wróci! Pan około 50 lat z palcem widać ze złamany bo napuchnięty Panu nic nie jest … I to jest chirurg dzieciecy? Z takim podejściem ? Gratulacje dla dyrektora dla dopuszczanie tej Pani do pracy! przed pójściem do tej Pani proszę się dwa razy zastanowić a już na pewni z dzieckiem!

Złamanie kości śródstopia. Pani doktor nawet się nie odezwała. Wszystko załatwiła pielęgniarka. Nie polecam.

Kto ja dopuścił do pacjentów zero podejścia i ochoty do pracy Wszystko na odczepnego zero pomocy NIE POLECAM

Trafilysmy na SOR z rana nogi do zszycia. Do przestraszonej córki pani doktor wręcz krzyczała żeby nie histeryzowała . Dziecko i ja poprosiłysmy o chwilę na uspokojenie się- nie było szans. "Ile tu już leżysz?" O delikatności w czasie znieczulenia i szycia - próżno marzyć. Nie ma prawa boleć, masz znieczulenie - usłyszało dziecko. Staram się zapomnieć widok podawania znieczulenia i wycierania rany... Kogoś takiego nie spotkałam wcześniej. Mam nadzieję że to było nasze jedyne spotkanie.