mgr Monika Osieckamgr Monika Osiecka - zdjęcie profilowezdjęcie #1

mgr Monika Osiecka

Psychoterapeuta

Jestem psychoterapeutką, pedagogiem i romanistką.

Jestem psychoterapeutką, pedagogiem i romanistką.
Ukończyłam studia na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz w Szkole Psychoterapii Ośrodka INTRA w Warszawie, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
W mojej pracy korzystam ze zdobyczy różnych nurtów psychoterapii, szczególnie bliskie jest mi jednak podejście humanistyczno-egzystencjalne.
Szanuję duchowy świat klienta i uwzględniam go w procesie psychoterapii.
Moją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanego superwizora.
Więcej o mojej pracy na stronie www.psychoterapia-osiecka.pl

Świetna terapeutka, pomogła mi uporać się z problemem niskiej samooceny i zamartwiania się o wszystko, czuję, że wreszcie żyję :). Dziękuję!

Pani Monika pomogła mi uwierzyć, że mogę zmienić swoje życie i zrozumieć, dlaczego do tej pory mi się to nie udawało. Nie mydli oczu, nie mówi, że będzie lekko, ale szanuje moje tempo i zawsze mam w niej wsparcie.

Słyszałam o niej dobre rzeczy, więc postanowiłam spróbować i rzeczywiście te spotkania trafiają w samo sedno. Niby młodo wygląda, ale rozmawia jak bardzo dojrzała osoba. Wierzę, że moje życie się wyprostuje.

Polecam, bardzo dobra terapeutka, motywuje do pracy nad sobą, życzliwa, cierpliwa.

Polecam, jestem DDA, Pani Monika skutecznie mi pomaga wychodzić z zaklętego kręgu beznadziei, dzięki niej odzyskuję swoje uczucia i samą siebie i idę do przodu. Polecam.

Bałem się, że trudno mi będzie się otworzyć, ale pani Monika jest bardzo cierpliwa. Zrozumiałem mój problem i otrzymałem tyle wsparcia, ile mi było potrzeba, żeby stanąć na nogi, oddzielić moje problemy od problemów moich rodziców i innych ludzi i zacząć budować dobry związek.