lekarz Monika Radzińska

Rehabilitant

Od kilku lat nie spotkałam tak wnikliwego lekarza. Pani doktor bardzo szczegółowo przeprowadza wywiad oraz badanie. Podchodzi do chorego bardzo kompleksowo wyjaśniając problemy całego organizmu a nie tylko urazowego elementu. Dokładnie dopasowywuje zabiegi do konkretnego przypadku. Słucha, cierpliwie tłumaczy i daje celne rady dotyczące nie tylko rehabilitacji ale i codziennego życia po urazie. Jestem pod dużym wrażeniem. Wymarzony lekarz.

Pani Dr Radzińska jest świetnym lekarzem, umiejącym rozpoznać każde schorzenie, związane z dolegliwościami pacjenta. Uważnie wysłuchuje pacjenta, wnikliwie bada i kieruje na fachową rehabilitację. Jestem już drugi raz pod Jej opieką w Stocerze, w Konstancinie i po kilkutygodniowych zabiegach, które zleciła mi Pani Doktor, dotyczących mojego chorego kręgosłupa, wracam do pełni sił i chęci do życia. Oby jak najwięcej takich lekarzy z charyzmą i miłym, profesjonalnym podejściem do pacjenta! Dziękuję Pani Doktor.