lek. dent. Monika Rolek

Jeden z najlepszych dentystów na jakich trafiłam. Moja córka uwielbia Panią doktor, i mimo tego, że pierwszą wizytę zaliczyła w wieku prawie 7 lat nic a nic się nie bała. Ja również chodzę do Pani doktor z przyjemnością.

Zgadzam się z opiniami innych o Pani dokt. jeśli by ktoś był zainteresowany tel.6141436 ul.Por.Barana12 Jaworzno-Byczyna

NIE MA LEPSZEJ PANI DOKTOR !!!MIŁA ,KOMPETENTNA,JESTEM ZADOWOLONA Z KAŻDEJ WIZYTY I JEŚLI KTOŚ BOI SIĘ DENTYSTY TO TYLKO DO DOKTOR ROLEK,JEDNEGO ŻAŁUJĘ-ŻE NIE TRAFIŁAM DO NIEJ WCZEŚNIEJ NO CÓŻ-POLECAM WSZYSTKIM,KTO RAZ TAM TRAFI NA PEWNO POZOSTANIE I NIE ZMIENI.

bardzo żałuję, że p. dr nie ma kontraktu z NFZ. Do tej pory wszystko odbywało się w ramach kontraktu bez jakichkolwiek dopłat. Dzięki Niej moje dzieci przede wszystkim nie boją się dentysty. Pomimo, że teraz można tylko leczyć się prywatnie, postanowiliśmy dalej korzystać z usług pani doktor. Tylko raz poszliśmy do innego lekarza ale szybko wróciliśmy. Nie tylko cena nas do tego skłoniła ale przede wszystkim podejście do pacjenta jakie ma pani Rolek.

Zdecydowanie polecam, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Bardzo kompetentna i miła Pani stomatolog.

Świetny stomatolog ,bardzo miła,skromna osoba,doskonale dogaduje się z moimi dzićmi,cierpliwa. Z czystym sumienie polecam tego lekarza.

Wspaniała Pani Doktor. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. Bardzo kompetentna i życzliwa. Moja przygoda dopiero zaczyna się z leczeniem zębów ale wierze, że z udanym sukcesem u Pani Moniki:)

Pania Monikę mogę z czystym sumieniem polecić tak jak do dorosłowych to i do dzieci. mam syna 6 letniego od roku chodzim do Moniki i nie ma problemu z checia idzie. Zawsze porozmowania z pania Monika co mu będzie robic jaki kolor plomby bedzie miał. A co do kosztów wizyty z NFZ a prywatnie niczmy się nie rózni. U pani Moniki nie zapłaciłam więcj niz 100 zł za plombe czyli tak samo jak w NFZ, a za dziecko są kwoty mniejsze miedzy 50 - 70 zł. Warto odwiedzić.

Wspaniała osoba na odpowiednim stanowisku,takich lekarzy powinno być więcej,doskonała w tym co robi,podejście z sercem,nigdy już nie zmienię lekarza-stomatologa.

Leczę u pani Moniki zęby i jestem bardzo zadowolona,choć w tym roku nie ma kontraktu z NFZ to za wizyty bierze grosze bo za kontrolę zaledwie 20zł,dzieciaki ją kochają moja córa nigdzie indziej nie pójdzie tylko do niej bo ma super podejście do dzieci i genialną cierpliwość!Polecam bo takich lekarzy jak ona powinno być więcej!