lek. dent. Monika Rolek

Jeden z najlepszych dentystów na jakich trafiłam. Moja córka uwielbia Panią doktor, i mimo tego, że pierwszą wizytę zaliczyła w wieku prawie 7 lat nic a nic się nie bała. Ja również chodzę do Pani doktor z przyjemnością.

Zgadzam się z opiniami innych o Pani dokt. jeśli by ktoś był zainteresowany tel.6141436 ul.Por.Barana12 Jaworzno-Byczyna

NIE MA LEPSZEJ PANI DOKTOR !!!MIŁA ,KOMPETENTNA,JESTEM ZADOWOLONA Z KAŻDEJ WIZYTY I JEŚLI KTOŚ BOI SIĘ DENTYSTY TO TYLKO DO DOKTOR ROLEK,JEDNEGO ŻAŁUJĘ-ŻE NIE TRAFIŁAM DO NIEJ WCZEŚNIEJ NO CÓŻ-POLECAM WSZYSTKIM,KTO RAZ TAM TRAFI NA PEWNO POZOSTANIE I NIE ZMIENI.

bardzo żałuję, że p. dr nie ma kontraktu z NFZ. Do tej pory wszystko odbywało się w ramach kontraktu bez jakichkolwiek dopłat. Dzięki Niej moje dzieci przede wszystkim nie boją się dentysty. Pomimo, że teraz można tylko leczyć się prywatnie, postanowiliśmy dalej korzystać z usług pani doktor. Tylko raz poszliśmy do innego lekarza ale szybko wróciliśmy. Nie tylko cena nas do tego skłoniła ale przede wszystkim podejście do pacjenta jakie ma pani Rolek.

Zdecydowanie polecam, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Bardzo kompetentna i miła Pani stomatolog.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog "?

Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog
NZOZ "Happy Dent" Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
www.happydent1.pl ul. Krakowska 47
Radomsko
Zakład Opieki Zdrowotnej "ELMADENT" s. c.
Szpitalna 14
41-300 Dąbrowa Górnicza