lek. dent. Monika Rosa

Ortodonta

Bardzo słaby lekarz! Zgłosiłam się do pani Moniki Rosy z niewielką szparą między 2 a 3 w łuku górnym, która miała być zamknięta metodą clear-aligner (przezroczyste nakładki) w ciągu 5 miesięcy poprzez odrotowanie 3. W tym czasie szpara nie została zamknięta, lecz przesunięta między 3 a 4!!!! Ząb nie został odrotowany!!! Kolejne nakładki nie przyniosły efektu, ale dodatkowo oszpeciły mój uśmiech! Pani Monika Rosa poprzestawiała mi dwójki i jedynki w łuku górnym, spiłowała mi jedynkę w dolnej krawędzi przed zakończeniem leczenia, wsunęła zęby do środka szczęki, co utrudnia mi mówienie...pochyliła zęby w prawa stronę. Pani Monika Rosa nie słucha pacjenta! Opiera się tylko na danych komputerowych. Nie jest zainteresowana analizowaniem ustawienia zębów u pacjenta na fotelu, lecz analizuje jedynie skan zdjęcia. Nie próbuje uwzględniać uwag pacjenta dotyczących dyskomfortu. Po 8 miesiącach nieudolnego leczenia niewielkiej wady-szpary, zmuszona jestem do leczenia u innego ortodonty, który wreszcie zamknie szparę i poprawi ustawienie jedynek i dwójek!!! Dodam , że pani Monika Rosa nie zrobiła mi zdjęcia pantomograficznego i cefalometrycznego oraz wycisku szczęki -TAKIE ZALECENIA SĄ NA KAŻDEJ ULOTCE CLEAR-ALIGNER, mimo iż zapłaciłam za wizytę 400zł!!! NIE POLECAM I PRZESTRZEGAM PRZED WIZYTĄ U PANI MONIKI ROSY!

Pani dr Rosa jest bardzo kompetentna , tłumaczy w jaki sposób będzie przebiegał plan leczenia.Jestem bardzo zadowolona , polecam .Leczenie bez bólu i stresu .

polecam .Leczenie bez bólu i stresu .

Kilka miesięcy temu zdjęłam aparat ortodontyczny efekt jest SUPER. Leczenie przebiegło zgodnie z planem a Pani dr Rosa jest bardzo dobrym lekarzem i naprawdę szczerze polecam.

Polecam wszystkim dr Rosę,miałem zdjęty aparat dwa tygodnie temu,moje zęby wyglądają super.Czas leczenia był krótszy o trzy miesiące od planowanego.A poza tym bardzo miła.

Szczerze polecam Panią doktor. Jest to lekarz który naprawdę wie co robi. Efekt mojego leczenia jest imponujący.

Kilka dni temu Pani doktor zdjęła mi aparat ortodontyczny po leczeniu. Efekt: po prostu rewelacja!!!!!!!!!!!!przerósł moje (i nie tylko moje )najśmielsze oczekiwania. Będę zawsze wdzięczna Pani dr Rosa za mój tak piękny uśmiech :))) Pozdrawiam i życzę Pani dużo radości z sukcesów zawodowych :))

Jestem bardzo zadowolona z pracy Pani doktor. Jeszcze nigdy się na niej nie zawiodłam a noszę aparat już prawie rok. wszystko tłumaczy należycie.wizyta kontrolna przebiega w miłej atmosferze i bezboleśnie .polecam wszystkim.

Bardzo miła, konkretna a przede wszystkim kompetentna lekarka. Polecam zdecydowanie.