Monika Sasal

Wspaniały lekarz!!!godny polecenia. Wyjątkowe podejscie do pacjentki, wyrozumiałość, delikatność i empatia❤w czasie ciaży zapewnione poczucie bezpieczeństwa,a każdej matce na tym zależy!!!polecam w 10000000%

Nie polecam ginekolog dr Moniki Sasal. Zostaliśmy skierowani z małym dzieckiem z izby przyjęć do ginekologa. Poprosiliśmy o lekarza dyżurnego, żeby pomógł nam z uskarżającym się na silne bóle naszym maleństwem. Zeszła bardzo niezadowolona pani doktor Sasal, ktorej przeszkodziliśmy w spożywaniu posiłku. Od momentu kiedy weszła do gabinetu, naskoczyła na nas dlaczego wieczorem przychodzimy do niej, dając do zrozumienia, ze bardzo jej przeszkadzamy. Mając na celu dobro dziecka opuściliśmy gabinet ponieważ w takiej atmosferze zdecydowanie nie dopuścilibyśmy do badań przez tego pseudolekarza. Prosząc o nazwisko, pani doktor zasłoniła dłonią identyfikator, tym samym zdając sobie sprawa, ze nie tak powinno wyglądać przyjecie pacjenta. Cała sprawa została zgłoszona przełożonemu i podejmiemy wszelkie kroki, żeby za swoje zachowanie pani doktor została ukarana. Zdecydowanie odradzam pozbawionego ludzkich odruchów tego "lekarza".

Bardzo miła, chodziłam kiedyś do pani doktor ale odeszła z naszej przychodni, dlatego bardzo proszę może ktoś zna adres i numer telefonu przychodni państwowej gdzie pani Monika przyjmuje, z góry dziękuję.

Lekarz jakich mało w dzisiejszym świecie. Człowiek czuje się naprawdę zaopiekowany. Zawsze potrafi rozwiać wszelkie wątpliwości, rzeczowo i fachowo rozmawia z pacjentką. Wszystko u Pani doktor jest na najwyższym poziomie. Polecam na 100%.

Wspaniały lekarz, pomocny w każdej sytuacji. Poświęcenie i podejście do pacjenta niespotykane u innych.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Radom"?

Monika Bator-Gregorczyk

Szpital im.Św.Rodziny