Przesympatyczna Pani rehabilitantka, która naprawdę zna się na rzeczy i potrafi pomóc dziecku. Zawsze poświęca dziecku tyle czasu ile potrzeba. Bardzo bardzo polecam:):)

Z całego serca mogę polecić Panią Monikę jako bardzo dobrego rehabilitanta i fizjoterapeutę. Jak wiadomo małe dzieci ćwiczą kiedy chcą a kiedy nie chcą brykają jak dzikie zające i żadne groźby i prośby nic nie dają a Pani Monika ma anielską cierpliwość do takich łobuziaków i potrafi mimo wszystko wyegzekwować od malucha wykonanie ćwiczenia. Do tego bardzo ciepła i życzliwa osoba. Ja niestety po kilku latach przerwy w reh. mojego syna będę musiała wrócić do dalszych ćwiczeń, jednak tym razem nie będę już szukać nikogo nowego. Mam Panią Monikę :) mama Krzysia

Nasza przygoda z panią Moniką zaczęła się rok temu. Dzięki intensywnej pracy, dużego zaangażowania,kompetencji, poświęcenia oraz super podejścia do syna ze strony Pani Moniki możemy dziś cieszyć się naszym zuchem, który dogonił rówieśników i jest w pełni ruchliwym dzieckiem. Rokowania specjalistów po urodzeniu nie były optymistyczne. Teraz z całego serca polecam Panią Monikę innym rodzicom i ich pociechom.

Efekty pracy były bardzo szybko widoczne, wkłada bardzo dużo serca w to co robi jest bardzo miła i godna polecenia :)

Bardzo dobra rehabilitantka. Juz po pierwszym spotkaniu widac bylo efekty. Szok. Po 5 spotkaniach (2 razy w tygodniu)synek zaczal raczkowac, a nawet sam nie siadal. Rewelacja! 3 tygodnie cwiczen i maly sam raczkuje :) Polecam Wszystkim Panią Sirant.

Bardzo miła i sympatyczna i co najważniejsze kompetentna fizjoterapeutka, która ma odpowiednie podejście do dzieci. Bardzo jesteśmy zadowoleni z przeprowadzonej terapii u naszego dziecka. Godna polecenia.