lekarz Monika Skałecka

Lekarz rodzinny

Bardzo życzliwie podeszła do chorej żony a również kompleksowo zajęła się przebadaniem mego stanu zdrowia. Tłumaczyła mi jak postępować i opiekować się żoną, co wyjaśniło mi wiele wątpliwości. Osobiście polecam .

Beznadziejny lekarz rodzinny - na szczęście już wypisałam się z przychodni tej pani. Kompetencje - żadne. Wielka łaska żeby zrobić cokolwiek - wypisać receptę, zbadać czy wypisać skierowanie do specjalisty lub na podstawowe badania. Tyle się mówi o profilaktyce chorób jednak gdy człowiek chce się zbadać trafia na mur w postaci lekarza jakim jest p. Monika. Nikomu nie polecam, polecam omijać z daleka tą przychodnię a jak nie ma innego wyjścia to chociaż tą panią doktor.

więcej takich lekarzy , życzę wszystkim.

więcej takich lekarzy , życzę wszystkim.

Zapyta cie nie tylko o dolegliwosci ale tez o twoje zycie prywatne ,jak sobie radzisz jak sie czujesz,czy potrzebujesz jakiegos wsparcia fachowca.Polecam.Moja radzina korzysta z opieki pani dr.od wielu lat.

Nie mam zdania co do jej kompetencji. Jednak nie podobał mi się sposób podejścia do mnie i mojej córki. Pojechałam do DMP w niedzielę z chorym dzieckiem a ona stwierdziła, że zamiast tu w weekend przyjeżdżać(bo zdarzyło mi sie to drugi raz z rzędu), to żeby chodzić do swojego lekarza. Bo to niby moja wina, że dziecko nie zachorowało w piątek tylko w nocy z soboty na niedzielę.Pozostaje tylko pytanie po co tam siedzi i bierze kasę za prace w weekendy, skoro ma pretensje do pacjentów, że przyjeżdżają???!!!

Jest osobą wartą zaufania uratowała mi życie Agnieszka

Jest osobą wartą zaufania uratowała mi życie Agnieszka

super lekarz, spełnia wzsystkie w/w pytania, jestem bardzo zadowolona a lecze sie kilka lat

Wspaniały lekarz i człowiek ogromnego serca dla wszystkich pacjentów

Wspaniały lekarz i człowiek ogromnego serca dla wszystkich pacjentów

Takiego lekarza życzę każdemu!Zawsze miła, profesjonalna, rzetelna i pomocna.

Takiego lekarza życzę każdemu!Zawsze miła, profesjonalna, rzetelna i pomocna.

Oby wiecej takich lekarzy jak pani Manika.

Oby wiecej takich lekarzy jak pani Manika.