Monika Śmieszek-Sowa

Pani doktor - pełen profesjonalizm. Bardzo ładny gabinet, przyjemna atmosfera. Od lat zawsze jestem zadowolona z wizyt.

Pan doktor wiecej gada o kosmosie.. niz tresciwie konktet tlumaczy.. Brak mu cierpliwosci nie 1 raz... Nie polecam

Pani Doktor ma chyba największą wiedzę i przeszła najwięcej szkoleń spośród wszystkich stomatologów w Tychach. Gabinet doinwestowany - to i ceny nieniskie, ale absolutnie warto. Leczenie dokładne, profesjonalne - lepiej wydać raz, niż pójść do tańszego lekarza, a potem na poprawki do innego. RTG panoramiczne na miejscu, więc można od razu podjąć leczenie - nie trzeba przychodzić dwa razy, umawiać się na rtg gdzie indziej, duża oszczędność czasu. Na poważne zabiegi tylko tam - polecam.

W gabinecie leczenie jest dokładne. Pani doktor miłą i chętnie tłumaczy, co trzeba leczyć już, a z czym można poczekać. Niestety ceny są z kosmosu i to odstrasza wielu pacjentów. Największym minusem jest brak punktualności p.doktor. W gabinecie można czekać, czekać, czekać.....

Gabinet zadbany, ładny. Ale ceny strasznie wysokie i miałem wrażenie, że Pani Doktor bardzo chce mnie namówić na dłuższe leczenie za dużo wyższe pieniądze niż trzeba było.

bądźcie przygotowani, że czekający w poczekalni będą wszystko słyszeli o Waszych problemach z zębami, ZERO dyskrecji, prywatności i taktu, no ale kiedyś tego nie uczyli :((

Na Ciasnej pełen profesjonalizm, dokładna informacja na temat leczenia, cierpliwość, świetnie wyposażony gabinet. Uratowali mi zęba, którego żaden inny stomatolog nie chciał leczyć. Pani Śmieszek-Sowa odkryła, dlaczego po kanałowych leczeniach u innych stomatologów zęby trzeba było usuwać. Polecam

na ul. Ciasnej olali mnie calkowicie bylam umowiona na wizyte po czym nikt nie poinformowal mnie ze nie ma dentysty! nie polecam