lek. dent. Monika Stencel-Gordonlek. dent. Monika Stencel-Gordon - zdjęcie profilowe

lek. dent. Monika Stencel-Gordon

Z wykształcenia i zamiłowania lekarz stomatolog. Absolwentka Wydziału Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, słuchaczka Technikum Dentystycznego w Ustroniu. Jej główną specjalnością jest stomatologia estetyczna -począwszy od licówek, koron, mostów, po odbudowy zębów złamanych. Dr Monika Stencel-Gordon zajmuje się również protetyką i przywracaniem prawidłowej funkcji układu stomatognatycznego oraz chirurgią z uwzględnieniem usuwania zębów zatrzymanych (ósemek).

W pracy cechuje ją profesjonalizm i ciągłe kształcenie wiedzy oraz doskonalenie praktyki. W gabinecie nie brakuje również indywidualnego podejścia do pacjenta i, co ważne, dobrego humoru.

BARDZO POLECAM! Pani Doktor Monika przyjęła mnie w niedzielę po godzinach otwarcia (22 z groszem), mimo, że pracowała od 8 rano. Dodatkowo przyjęła mnie jako jedyny lekarz pomimo covida- z racji bezpieczeństwa innych pacjentów odbyło się to po godzinach, a także z zachowaniem wszystkich środków ostrożności. Ząb był w tragicznym stanie, ból promieniował przez cały policzek aż do oka. Wyrwany ze znieczuleniem, antybiotyk dostałam. Jest o niebo lepiej. Wcześniej nie mogłam spać, jeść, pić. Jeszcze raz Pani dziękuję za dobre serce!

Polecam wspaniała pani doktor. Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Wspaniale zajmuje się pacjentami. Spokojnie i rzeczowo wszystko tłumaczy.

Gorąco polecam Panią Monikę Stencel pełna profesjonalistak miła zabawna uśmiechnięta uśmierzy ból od reki i zawsze pomoże. Cały personel miły i uprzejmy.

Witam serdecznie jestem pacjentem gabinetów dentystycznych od 20 lat po raz pierwszy spotkałem się z takim profesjonalizmem i fachową obsługą Pani Monika Stencel Gordon jest dentystom jakiego każdemu życzę Ps. Warta każdych pieniędzy A NIE JEST DROGA ja tą panią wpisałem na stałe do telefonu MÓJ DENTYSTA POLECAM

Witam serdecznie jestem pacjentem gabinetów dentystycznych od 20 lat
po raz pierwszy spotkałem się z takim profesjonalizmem i fachową obsługą
Pani Monika Stencel Gordon jest dentystom jakiego każdemu życzę
Ps.
Warta każdych pieniędzy A NIE JEST DROGA
ja tą panią wpisałem na stałe do telefonu

MÓJ DENTYSTA
POLECAM

Lekarz o bardzo wysokiej wiedzy. Fachowe podejśćie do klienta, uprzejmość i dyspozycyjność można dzwonić o każdej porze i nie zostawia bez problemu. Osobiście polecam