dr n. med. Monika Świerczyńska-Krępa

Internista, Pulmonolog, Alergolog

Witam byłem u pani doktor Świerczyńskiej z wizytą zostałem bardzo ciepło przyjęty, pani doktor poświęciła mi dużo czasu ,wypytało o wszystkie problemy, wytłumaczyła mi moją chorobę i sposób leczenia, przepisała mi odpowiednie leki i naprawdę byłem pod wrażeniem podejścia do pacjentów przez panią doktor. Stokrotnie polecam Andrzej z Bielska

Bardzo dziękuję Pani Doktor za troskę o swoich pacjentów i o kompetentna pomoc im (mi też) jak na wizycie, wczesniej, w gabinecie,taki pod czas telefonicznej wizyty teraz w tym ciezkim czasie..Dziękuje bardzo!Dziękujac lekarskiemu doswiadczeniu Pani Moniki ja czuje się dobrze i nawet mogę cieszyć się wiosną...Dziękuję od szczerego serca!

Bardzo dobra specjalistka, kompetentna, miła, przyjazna. Kierująca się przede wszystkim dobrem pacjenta. Potrafi wszystko rzetelnie i prosto wytłumaczyć :) Dziękuję za wsparcie i wdrożone leczenie.

Wspaniała Pani doktor. Bardzo kompetentna i uprzejma. Doradziła mi jak podejść do mojego problemu zdrowotnego, do jakiego specjalisty się udać, o jakie badania prosić. Czuje się że chce człowiekowi pomóc. Polecam! I pozdrawiam Panią Monikę:)