lekarz Monika Szostak

Wizyty domowe

Wspaniały lekarz, oddany pacjentom. Leczyłam się prywatnie u wielu specjalistów, nikt nie potrafił pomóc, dopiero dr Szostak pomogła mi, drążyła moje dolegliwości oraz podobne sprawy u mojej rodziny. Gdyby nie Pani Doktor, to byłabym już bez nogi. Bardzo Dziękuję Pani Doktor!

Bardzo polecam panią doktor - przeprowadziłam się z innego miasta, obawiałam się nowej przychodni i nowego lekarza a tutaj bardzo dokładna rozmowa na temat moich chorób i bieżącej infekcji, leki, samopoczucie, do tego bardzo dokładne badanie (w żadnej przychodni do tej pory nikt tak dokładnie mnie nie zbadał), starannie dobrane leki z omówieniem ich działania. Super, polecam. Przychodnia Płaszowska i p. Monika Szostak to naprawdę dobra przychodnia i lekarz dosłownie z powołania.

bardzo profesjonalne podejście i troska o pacjenta, pani doktor wszystko wyjaśnia w sposób zrozumiały. Gorąco polecam panią doktor!

Pani doktor ewidentnie bagatelizuje objawy choroby, przepisuje leki bez recepty na objawy grypy, które można samemu kupić w aptece. Po 3 dniach od wizyty u Pani doktor okazało się, że mam zapalenie oskrzeli... A wizyta trwa 2 min.

A wizyta trwa 2 min.

Wspaniały, oddany pacjentom lekarz. Panią Doktor poprosiliśmy późno w nocy, niezwłocznie przyjechała, zbadała dokładnie, wytłumaczyła co się dzieje, jak będzie wyglądać leczenie, jakie mogą być powikłania. Na drugi dzień pani doktor do nas zatelefonowała aby sprawdzić samopoczucie mamy. Na szczęście wszystko przebiegło bez komplikacji, a mama szybko wróciła do zdrowia. Bardzo dziękujemy Pani Doktor za troskliwą opiekę i jakże miłą opiekę.

Wciąż poszukujesz "Wizyty domowe Kraków"?

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego
os. Na Skarpie 66