dr Monika Szymańska

- Konsultacje ginekologiczne
- Cytologia
- usg transvaginalne
- usg ciąży

Nie polecam Pani Doktor w sytuacji zagrożonej ciąży i w przypadku gdy jest podejrzenie choroby dziecka. Ja dostałam adnotację w książeczce ciąży - brak zaleceń. Nie zostałam skierowana na badania i nie zostałam pokierowana gdzie mogę szukać pomocy (poza namiarem na psychologa). Na pytanie czy mam przyjść na kolejną wizytę usłyszałam: "jak Pani chce". Dodam, że gdy wszystko było u mnie w porządku miałam dobry odbiór Pani Doktor, niestety w sytuacji gdy pojawiają się komplikacje nie można na Panią Doktor liczyć.

Cóż można by napisać.... Podejście i traktowanie pacjentek prywatnych a szpitalnych to u Pani Doktor raczej podwójne standardy. Przykre bardzo ale prawdziwe.

Super lekarz, niestety w CMP trzeba czekać na wizytę trzy miesiące. Czy ktoś był na wizycie u niej w Nova Klinika? Tam są krótkie terminy, a przychodnia wyglada na wypasioną.

Ciepła i miła lekarz. Tłumaczy wszystkie zagadnienia tak aby człowiek zrozumiał:)budzi zaufanie, kompetentna.

Bardzo sympatyczna Pani doktor, kompetentna, delikatna na prawdę bardzo polecam.