dr Monika Walerzak

Ortodonta

05.09.2016

Po pierwszej wizycie i zrobieniu wszystkich odcisków umówiła mnie na kolejną w celu przygotowania i omówienia planu leczenia. Podczas tej wizyty omówiła wszystkie etapy, powiedziała że się podejmuje i kazała usunąć kilka zaznaczonych na zdjęciu rentgenowskim zębów. Po miesiącu otrzymałam mejla od recepcji że jednak nie podejmuje się leczenia. Wydane 600 zł bez wyjaśnień, nie polecam.

Marcelina

09.01.2015

Miałam u Pani dr wizytę konsultacyjną razem z córką. Na razie musimy czekać bo jest jeszcze zbyt wcześnie na rozpoczęcie leczenia ale dzięki rozmowie ze specjalistką wiemy gdzie leży problem i jak będziemy go leczyć. Pani dr nie musiałam ciągnąć za język, wytłumaczyła mi wszystko co chciałam wiedzieć i pokierowała gdzie szukać dalszych informacji za co ma u mnie plusa na przyszłość.

magda

10.09.2013

Ślicznie wyprowadziła ząbki mojej córce, cieszę się że się na nią zdecydowaliśmy bo to solidna i sympatyczna ortodontka. Serdecznie polecam :)

27.05.2013

Pracuję i mam małe dzieci, nie mam czasu żeby doszkalać się z ortodoncji czy stomatologii i z tego powodu muszę całkowicie zdać się na swojego ortodontę. Mam założony aparat u Walerzakowej bo wiem, że wybierze dla mnie najlepszą metodę leczenia i zastosuje najlepsze materiały. W pełni jej ufam.
Irena

04.03.2013

Jest dobrym lekarzem i również dobrym Człowiekiem. Cieszę się, że razem ze swoim mężem leczycie Panńtwo od 6 lat moją córkę

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Warszawa"?

Ortodoncja Piotr Fudalej
ul. Wielicka 38