lekarz Mykola Tsakhnivlekarz Mykola Tsakhniv - zdjęcie profilowe

lekarz Mykola Tsakhniv

Lek. Mykola Tsakhniv w 2007r. ukończył Narodowy Uniwersytet Medyczny w Ivano-Frankivsku im. Ivana Franki. W 2018r. uzyskał tytuł specjalisty ginekologii i położnictwa.

W codziennej praktyce lekarskiej prowadzi ciąże fizjologiczne i powikłane, zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń ginekologicznych. Przeprowadza również kwalifikacje i zabiegi ginekologiczne, m.in. histeroskopię i laparoskopię. Obecnie jest zatrudniony w Szpitalu św. Anny w Piasecznie oraz w Centrum Medycznym “Żelazna...

Szczerze polecam! Trafiłam na tego lekarza podczas pobytu w Centrum Medycznym Żelazna. Miałam ogromne szczęście, że badał mnie właśnie ten lekarz. Dzięki jego szybkiej i trafnej decyzji moja córka w odpowiednim czasie zdrowa przyszła na świat. Jest to Doktor z ogromnym doświadczeniem, wiedzą i zaangażowaniem. Podczas cesarskiego cięcia wiedziałam, że z córką jesteśmy w dobrych rękach. Jeszcze raz polecam :)

Z Panem doktorem miałam styczność w piaseczyńskim szpitalu. Rewelacyjny lekarz--bardzo uprzejmy, wyczerpująco wytłumaczył mi wszystko, co się dzieje w moim organiźmie, delikatny podczas badania. Odwiedzał mnie również w trakcie porodu. Fachowy, a przy tym bardzo "po ludzku" sympatyczny lekarz :)

Pan doktor prowadzi moją drugą ciążę. Zawsze wita mnie z uśmiechem i pytaniem co u Was słychać? Bada zawsze szczegółowo i z wyczuciem polecam w 100%

Na Pana Doktora trafiłam dwukrotnie na kontrolnym ktg na IP na Żelaznej, za każdym razem przeprowadził wywiad, poinformował mnie o sytuacji i dalszych zaleceniach. Badanie delikatne i w zasadzie bezbolesne. Lekarz uprzejmy, zdecydowanie nie typ społfalającego się z pacjentem ale chyba nie o to chodzi zwłaszcza w kontekście doraźnej pomocy na IP. Poza tym czas oczekiwania na badanie jest na Żleaznej zawsze długi co nie jest winą lekarzy:)

Wczoraj zgłosiłam się do szpitala św zofii na kontrolne ktg. Pan doktor zamiast porozmawiać ze mną o wyniku, czy o tym jak się czuje zafiksowal się na tym, że mam nierozpoznana i nieleczona cukrzycę ciążowa. Dodam, że jestem w 40tyg ciazy, cały ten czas wszystko było w porządku a nagle na wizycie okazało się, że od dawna powinnam być na patologii ciąży. Straszył mnie, że pacjentki takie jak ja maja olbrzymie dzieci, że powinny być inaczej leczone. Z ciekawości aż zmierzył mojego maluszka żeby udowodnić mi jakiego to giganta nosze w brzuchu a wyszło, że mała ma wagę idealna 3.450. Po wizycie wyszłam z kartka, że powinnam natychmiast zgłosić się na patologie w innym szpitalu bo w tym nie maja miejsc. Byłam załamana. W końcu cała ciąże wszystko było w porządku. Wyniki skonsultowalismy jeszcze raz z innym lekarzem, który uznał że są w porządku i że pan doktor mnie niepotrzebnie zestresowal na sam koniec ciazy. Nie polecam żadnej kobiecie takiego stresu przez lekarza który zafiksowuje się na jednym wyniku a nie ocenia całości.

Bardzo nieuprzejmy człowiek. Badanie ginekologiczne bes wyczucia,bardzo bolesne. W bardzo nieprzemyjemny sposob rozmawiał ze mną w izbie przyjęć na Żelaznej. Mam nadzieję nie trafic na niego drugi raz. Zdecydowanie nie polecam.

Dr prowadził moje dwie ciąże. Zawsze robił krótkie USG, badał szyjkę macicy, dokładnie sprawdzał wszystkie wyniki badań, informował mnie jaki jest mój stan, jakie tętno maluszka, ile cm miała szyjka, itd. Odpowiadał na moje pytania i wyjaśniał wątpliwości. Poświęcał tyle czasu ile było potrzeba, żeby wszystko spokojnie sprawdzić- nie patrzył na zegarek, ani nie przeciągał wizyty. Przy badaniach ginekologicznych bardzo delikatny, informował mnie o każdym ruchu i kiedy może zaboleć, wiedziałam co się będzie działo. Polecam.

Kompetentny, profesjonalny, czułam się bezpiecznie widząc, że lekarz wie co robić w przypadku z jakim przyszłam. Może i nie ma przyklejonego uśmiechu, ale dla mnie to nie jest istotne przy leczeniu. Widać, że jest to lekarz z powołaniem i zależy mu żeby pomóc pacjentom a nie liczy na gwiazdki za sympatię. Polecam.

Poszlam do szpitala sw. Zofii w weekend z bolem w dole brzucha po cc i bolem krocza. Zglosilam na recepcji ze nie jestem w ciazy i czy moze zbadac mnie lekarz gdyz moj lekarz w weekendy nie przyjmuje i panie na recepcji ok a lekarz za to z pretensjami ze po co przyszlam jak nie jestem w ciąży. Po namysle podjal sie badania ktore bylo bolesne. Na zadawane pytania nie odpowiedal po ludzku tylko mowil po lacinie i kpiaco. Stosunek do pacjentki bardzo nie mily. Nie polecam.

Do pana dr trafiłalam ze skierowaniem do szpitala w Piasecznie, myślała że poród się zaczyna, wg mnie lekarz bardzo fachowy, profesjonalny i rzeczowy! Polcam