lekarz Myroslava Mackiewicz

Super lekarka! Początkowo miałam dość sceptyczne podejście bo ani badania ani nic tylko leki. Ale jak już było bardzo źle, Pani doktor zaopiekowała się mną kompleksowo w szpitalu. Zrobiła mi długi zabieg, wyjaśniła co i jak i w końcu mam spokój:-)

Dołączam się do Wszystkich poprzednich Pozytywnych opinii na temat dr.,dr. PAŃSTWA Mackiewicz. Takich lekarzy z powołania niestety szukać już z świecą.

SUPER!!!!! polecam...LEKARZ Z POWOŁANIA oby takich lekarzy oby było wiecej....mila,cierpliwa,wyrozumiała,sympatyczna, profesjonalistka..

Byłam leczona przez Pana Doktora Mackiewicza, ale ze względu na pracę mogę tylko popołudniami wybierać się do Pani Doktor Mackiewicz - oboje są znakomitymi specjalistami, rzetelnymi i przystępnymi ludźmi, uprzejmi i z taką ilością czasu dla każdego ile potrzeba. Pani Doktor zawsze odpowie na każde moje pytanie i wyjaśni dokładnie co i jak! Polecam ich wszystkim i sama nie mam zamiaru ich zmieniać, gdyż są także doskonali w praktyce zawodowej i już w niejednym schorzeniu mi pomogli.

Zarówno pani doktor, jak i jej mąż, są wspaniałymi lekarzami. Pobyt w klinice, w której pracują (epione) i sam zabieg, jak i wizyty go poprzedzające, wspominam naprawdę miło, co jest chyba rzadkością jeśli chodzi o jakikolwiek zabieg. Cena jest niewygórowana, a kompetencje obojga bardzo wysokie. Dawno nie spotkałam się z tak sympatycznymi lekarzami.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Katowice"?

Michał Wyciągłowski

32-600 Oświęcim
DUO MEDICA Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Jesionowa 9A
40-157 Katowice
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Provita