lekarz Nadzieja Łobos

Dermatolog

Nie zawiodłam się, bardzo polecam! Widać że lek. Łobos ma duże doświadczenie.

Nie zawiodłam się, bardzo polecam! Widać że lek. Łobos ma duże doświadczenie.

Wybralem Pani Doktor ze wzgledu na dobre komentarze z tej strony ale niestety zawiodlem sie. Zdecydowanie nie polecam.

Jestem bardzo zadowolony problem zostal zalatwiony w 100 %

Jestem bardzo zadowolony problem zostal zalatwiony w 100 %

Szukałam pomocy bo miałam suche,czerwone,sączące plamy na twarzy,pewna pani doktor przepisała mi leki za250zł i po 2 tygodniach stosowania 0 efektu.Pani doktor Łobos zapisała mi leki za 15zł efekt był prawie natychmiast.Super specialista

Rewelacyjna Lekarka przez wielkie L!!! Byłam u tej Pani tylko raz ok. 3 lat temu, miałam ogromne problemy z alergią-egzemą. Leczyłam się u wielu dermatologów przez kilka lat-bez efektów. Wszyscy leczyli mnie mocnymi maściami ze sterydami, jak wiadomo skóra przyzwyczaja się do nich i uodparnia. Pani Łoboś przepisała mi odpowiednie maści (wbrew pozoro niedrogie), dała kilka rad i wyleczyła mnie. Żałuję tylko, że wczesniej nie zgłosiłam się do ww. lekarki. Dodam,że Pani Łoboś posiada niesamowitą więdzę medyczną, inni dermatolodzy "nie dorastają Jej do pięt". Pozdrawiam

Rewelacyjna Lekarka przez wielkie L!!!
Pozdrawiam

Bardzo trafna diagnoza oraz odpowiednie przypisanie preparatów leczniczych przy niskich kosztach wizyty. Bardzo miła Pani i co najważniejsze kompetentna i uczciwa. Serdecznie polecam!!!

Przez rok odwiedziliśmy (dwoje dorosłych i dwoje dzieci)kilku zgorzeleckich dermatologów, leczono nas na różne dolegliwości, w tym świerzb,na nim skupiono sie ostatecznie, leki nie pomagały, a maści uszkadały skórę, dr Łobos na pierwszej wizycie wykluczyła katygorycznie świerzb, przepisała "swoje" leki i pomogło, po tygodniu nie było śladu po tym z czym walczyliśmy rok!