lek. dent. Narcyz Baran

Stomatolog, Protetyk

Leczę się u p. Barana od lat [ponad 15] i po przetestowaniu wielu lekarzy przed nim uważam, że jest to specjalista wysokiej klasy. Dwa razy zdarzyło mi się złamanie zęba i nie było terminów do p. Barana - konsultowałem te przypadki z innymi stomatologami - oboje radzili usunięcie i koronę. Pan Baran uratował mi oba zęby. Minęło kilka lat, a zęby w porządku. Jedyne zastrzeżenie to wydawałoby się wygórowane ceny. Wydawało by się, ponieważ nie zmieniły się zauważalnie przez 10 lat, a materiały i metody stosowane przez p. Barana są bardzo wysokiej jakości. Ponadto, często coś ulepsza i zmienia akcesoria, co świadczy o ciągłym rozwoju.

Lekarz dla tych, którzy mają bardzo dużo pieniędzy i bardzo mały problem, np niewielki ubytek poza zgryzem. Zdecydowanie odradzam.

Najgorszy specjalista jakiego znam drogi i nie profesjonalny przez takich ludzi trace zaufanie do lekarzy

Przed dwoma laty złamał mi się ząb (piątka). Dwóch dentystów wykluczyło koronkę, mówiąc że pozostały korzeń jest na zbytkrótki. Podawano mi opcje implantu (horrendalne koszty, wyrywanie resztek korzenia) lub mostu (porównywalnie wysoki koszt + spiłowanie /czyt. zniszczenie/ dwóch sąsiednich zębów). Pan doktor Baran, do którego udałam się z polecenia, przyjął mnie awaryjnie, tzn. wcisnął pomiędzy innych pacjentów. Starannie wymierzył pozostały korzeń i ocenił, że koronkę jednak da się założyć. Trzyma się już dwa lata. Same wizyty wspominam z przyjemnością. Bardzo polecam!

Cena wizyty od 200 zł do nieograniczonej wartości pieniężnej. Poza tą kwestią zdecydowanie polecam - wizyta bez stresu i bólu.

Naprawdę fajny stomatolog, bardzo bałam się dentysty i długo ne mogłam trafić na takiego, który byłby dobry pod każdym względem. Pan Narcyz Baran jest bardzo miły, zawsze tłumaczy co będzie robił, delikatny, jak najbardziej spełnia oczekiwania pacjenta, jestem już kilka lat po leczeniu zębów i nigdy nie było żadnych reklamacji. Niestety nie jest najtańszy ale napradę warto. Polecam Karolina :-)

Polecam Karolina :-)

Bardzo kompetentny i miły lekarz. Polecam szczególnie osobom, które boją się wizyt u stomatologa. Nie boli!

pierwszy raz nic mnie nie bolało i z chęcią zapisałam się na następną wizytę chociaż terminy ma strasznie odległe

Bardzo dobry stomatolog. Trafiłem do niego z bardzo złym stanem zęba (zgorzel pod zębem). Inni stomatolodzy dawali prawie zerowe szanse na uratowanie zęba. Baranowi, dzięki użyciu laserów, udało się zęba uratować bardzo szybko. Nie jestem pewien ceny, ale to było chyba ponad 500 złotych.

Nie jestem pewien ceny, ale to było chyba ponad 500 złotych.

Świetny specjalista, zdecydowanie polecam!

Świetny specjalista, zdecydowanie polecam!