Natalia Bobkowska

Od lat cała moja rodzina leczy zęby u Pani doktor i każdemu ją polecamy. Świetny fachowiec, ma rewelacyjne podejście zarówno do dorosłych jak i dzieciaków.

Doskonały Lekarz , od kilkunastu lat niezmiennie korzystam z usług tego stomatologa kilkukrotnie "zaliczając" wizyty u konkurencyjnych lekarzy w wyniku urlopowych okoliczności i powiem tak:) nie ma to jak w domu ...

Serdecznie polecam. Pani Doktor w pełni profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta. Zawsze doradzi i rozwiąże "bolący" problem.

Przemiła osoba, bardzo kompetentna i na pewno godna polecenia. Leczę się u niej od wielu, wielu lat. Raz ze względu na brak odpowiadającego mi terminu poszłam do innego stomatologa i to była porażka. Nikt inny tylko dr Bobkowska!

Swietna stomatolozka, kompetentna, uprzejma, delikatna. Pracuje wyjatkowo sprawnie. Obsluga ok. Terminy z roku na rok sie wydluzaja - to najlepszy dowod na rosnace 'wziecie' Pani Doktor. Najlepszy stomatolog jakiego zaznalam, a bylo ich raczej wielu, bo zabki z tych problemowych. Polecam bez zawahania.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134