lekarz Natalia Buczek-Kurowska

Psychiatra

Witam Ja byłem u Pani doktor parę razy, na dzień dzisiejszy czuję się dobrze myślę że mi pomaga wnioskuję to po tym że zmalała częstotliwość moich wizyt u lekarza, mam też świadomość tego że zawsze mogę zadzwonić i poprosić o konsultację telefoniczną świadomość tego mi osobiście pomaga. Polecam

Witam

Nie wzbudziła mojego zaufania, nie polecam.

Nie wzbudziła mojego zaufania, nie polecam.

Jestem pacjentką Pani Doktor o kilku miesięcy, jestem bardzo zadowolona z jej usług, przede wszystkim ma czas dla mnie, mam wrazenie,że wizyty odbywaja sie bez pospiechu. Na wizytach mam czas, żeby poruszac nurtujące mnie problemy nie związane tylko i wyłacznie z moja psychiką. Kilkakrotnie konsultowałam sie z nia telefonicznie, nie było problemu.

Jestem jej pacjentem od kilku miesiecy,wcześniej bylem u innego psychiatry. Leki, które mi przepisała były odpowiednio dobrane, szybko poprawiły moje samopoczucie, odpowiadała w satysfakcjonujacy mnie sposób na moje pytania, nie lekeważy. Można również- co dla mnie ważne- zadzwonic i uzyskac szybka pomoc.czy poświęca mi odpowiednio duzo czasu? w porównaniu z innym lekarzem,u którego wizyty ogreniczały się do wypisania recepty i trwały ok. 7-10 min, oraz konsultacje tel., za które oczywiście nie bierze pieniędzy zdecydowanie duzo. nie zawiodła moich oczekiwań, zdecydowanie polecam.

;)Na razie byłam pierwszy raz zobaczymy co dalej...:)

;)Na razie byłam pierwszy raz zobaczymy co dalej...:)

Krótko- nie polecam! Jeśli macie w poważaniu swoje zdrowie, jeśli chcecie się uzależnić od mocnych psychotropów, które wam zaszkodzą to jak najbardziej polecam tą panią, ona wam nie pomoże.