mgr Natalia Klapińska

Dietetyk

wspaniały kontakt, duże zrozumienia i ogromna pomoc - to otrzymałam chorując na cukrzycę u Natalii Klapińskiej...potrafi słuchać, plan diety, wytłumaczenie , wszystko bardzo pomocne. Potrafię normalnie jeść i nie martwić się o cukry. Polecam każdemu.

Godna zaufania pani dietetyk. Długo szukałam kogoś odpowiedniego, kto pomoże mi i wesprze mnie w najtrudniejszych chwilach. Dziękuję za każdą rozmowę, za motywację, za uśmiech i za szczerość. Jest pani niesamowita i nie dziwię się, że tylu pacjentów jest zadowolonych z pani pracy.

Godna zaufania pani dietetyk.
Dziękuję za każdą rozmowę, za motywację, za uśmiech i za szczerość.

Mój synek miał problem z wagą i postanowiliśmy skorzystać z pomocy profesjonalisty. Kontakt z dziećmi pani dietetyk ma doskonały. Cieszę się że zaproponowana dieta była smaczna i zdrowa.

Pomoc dietetyka nieoceniona! Schudłam! Co więcej jem teraz zdrowiej. Polecam bardzo serdecznie. Profesjonalnie przeprowadzona analiza składu ciała to naprawdę spory atut tej poradni dietetycznej.

Pani Natalia to wspaniały dietetyk. Jestem pod wrażeniem tego miejsca i serdecznie polecam, ponieważ w końcu udało mi się schudnąć. Teraz jestem szczupła i czuję się znakomicie. Polecam.

Pani dietetyk jest wspaniała. Rozumie problem nadwagi i bardzo chce pomóc. Jestem pod wrażeniem jej pracy i zaproponowanego dla mnie rozwiązania. Schudłam i gorąco wszystkim polecam!

Pani Natalio - jest Pani niesamowita! Nie mogę uwierzyć, że tera wyglądam tak szczupło, że mam nawyk zwracania uwagi na to, co jem. Dziękuję za wszelką pomoc i wsparcie, jakie od Pani otrzymałam.!!!!

Dziękuję za wszelką pomoc i wsparcie, jakie od Pani otrzymałam.!!!!

Szczerze wystawiam Pani Natalii 5:) Dla mnie jest profesjonalnym dietetykiem, który rozumie problemy współczesnego człowieka. Mi pomogła - i to bardzo. Stosowałam się do planu diety i schudłam. Miałam kryzysy, ale pani Natalia potrafiła zawsze wesprzeć i pomóc. Zawsze mogłam na nią liczyć, dlatego polecam, ponieważ takiego dietetyka to ze świeczką szukać. Polecam!

Szczerze wystawiam Pani Natalii 5:)
Stosowałam się do planu diety i schudłam.
Miałam kryzysy, ale pani Natalia potrafiła zawsze wesprzeć i pomóc.
Polecam!

Witam, byłam pacjentką Pani Natalii Klapińskiej i muszę powiedzieć, że byłam i jestem bardzo zadowolona z efektów, jakie przyniosła dieta przez nią ułożona. Jest to bardzo kompetentna i wykwalifikowana pani dietetyk, która z wielkim zaangażowaniem i miłością podchodzi do pacjenta. Stara się zapewnić mu bezpieczeństwo i komfort w swoim gabinecie, a sprawę diety potraktować poważnie. Życzliwa, sympatyczna, w pełni zdeterminowana i wyrozumiała w stosunku do drugiego człowieka. Zrobiła na mnie naprawdę duże wrażenie. Pozytywnie mnie zaskoczyło mnie jej spore doświadczenie, wiedza i umiejętności. Kobieta zna się na rzeczy i udowodniła ...

Zrobiła na mnie naprawdę duże wrażenie.
Pozytywnie mnie zaskoczyło mnie jej spore doświadczenie, wiedza i umiejętności. Kobieta zna się na rzeczy i udowodniła mi to poprzez ułożenie doskonale wyselekcjonowanej diety.
Stosując się do niej schudłam zgodnie z moimi oczekiwaniami, bez żadnego efektu jojo.
Nie ukrywam, pozytywnie zaskoczyło mnie jej indywidualne podejście, jak i wsparcie, dzięki któremu dążenie do wymarzonej wagi nie było tak stresujące i męczące jakby się mogło wydawać.
Analiza składu ciała została przeprowadzona bardzo rzetelnie, a sam wywiad medyczny skrupulatnie.
Jest to w pełni zaangażowany i przygotowany do pracy z drugim człowiekiem dietetyk.
To co mnie bardzo zaskoczyło to dieta złożona z prostych, ogólnodostępnych produktów.
Pani Natalia dokładnie rozumie potrzeby i możliwości swojego pacjenta, dlatego układa taką dietę, która spełni jego największe oczekiwania.
W moim przypadku tak właśnie było. Pani Natalia zaskoczyła mnie swoim prostym rozwiązaniem problemu.
Dieta była zmieniana co miesiąc, dzięki czemu w sumie nie miałam problemów ze stosowaniem się do niej.
Jedzenie się nie nudziło, ponieważ po miesiącu w diecie lądowały zupełnie inne składniki.
W Jej gabinecie zawsze czułam się dobrze, mogłam liczyć na kawę, czy herbatę - wprowadzała taki fajny klimat, ciepłą atmosferę, której mógłby pozazdrościć nie jeden lekarz w Polsce.
Przyznam, że bardzo naturalnie podchodzi do tematu dieta w jakimkolwiek zastosowaniu.
Jest wyrozumiała, potrafi słuchać, no same pozytywy.
Cieszę się, że trafiłam właśnie na Panią Natalię, ponieważ dołożyła wszelkich starań, i dużo cierpliwości w to, bym dziś mogła cieszyć się piękną sylwetką i zdrowym ciałem, którym mój mąż dziś się zachwyca - nie mówiąc już o mnie.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!

wspaniałe, ciepłe podejście. Bardzo szczegółowa pani dietetyk, dzięki niej wiem że choruję na tarczycę, dotąd męczyłam się latami...Chudnę pomimo niedoczynności i robię to z przyjemnością. Diety są bardzo proste i przepyszne. polecam