lek. med. Natalia Leśnik

Ginekolog, Ginekolog położnik

Pani doktor Natalia Leśnik jest doskonałym lekarzem, poza tym jest przesympatyczna i do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i profesjonalnie. Chciałbym żeby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta jak ma Pani doktor. Polecam w 100 %.

Doktor miła i uprzejma, jednak mam pewien niedosyt informacji i ilości czasu na wizytę. Może dlatego, że wizyta była wykupiona na grouponie. Bardziej polecam dr Kamilę Sobczuk-patrzy całościowo na pacjentkę.

Pani Doktor bardzo sympatyczna. Bardzo rzetelnie wykonała badanie USG, opowiadała co widzi, co ją niepokoi. Podała wszystkie możliwe sposoby rozwiązania problemu. Jeśli ma sie jakieś pytania na każde spokojnie odpowiada i tłumaczy. Polecam, szczególnie młodym kobietom.

Pani Doktor to profesjonalistka, polecam zarówno lekarza jak i centrum gdzie przyjmuje fachowo, terminowo i kompetentnie!

Pani doktor Natalia to miła i sumienna osoba, cierpliwa oraz bardzo zaangażowana. w centrum Vimedica jest atmosfera gdzie pacjent jest najważniejszy ...

Wciąż poszukujesz "Ginekolog "?

Czarnieckiego 25

42-500 Będzin
NZOZ INTER-MED S.C.
ulica Grabowa 32
40-172 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Księżycowa"
ulica Księżycowa 5
42-200 Częstochowa