Natalia Piontek-Walasek

Wspaniała pani doktor. Ogromna wiedza. Poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba. Zawsze oddzwoni do pacjentki. Polecam z czystym sumieniem panią doktor

Genialna i profesionalna Pani Doktor! Całą ciąże prowadziła troskliwie i fachowo! godnA polecenia. Robiła szczegółowe badania, nie naciąga na koszty.

Pani doktor jest lekarzem który rzeczywiście przejawia zainteresowanie pacjentem i jego stanem zdrowia. Poświęca każdemu tyle czasu ile wymaga tego dany przypadek a przy tym jest bardzo miła i uprzejma. Ponadto jeśli pacjentka jest czymś bardzo zaniepokojona to zostaje przyjęta nie czekając w długiej kolejce.

Serdecznie polecam panią doktor. To do niej poszłam na pierwszą wizytę i nie żałuję. Pani doktor profesjonalnie podeszła do tematu, jest miłą i ciepłą osobą, nie czuje się przy niej skrępowania.Mimo wcześniejszych obaw przed ginekologiem, przeżyłam wizytę bez najmniejszego stresu i jakiegokolwiek bólu.

Doktor Walasek prowadziła obydwie moje ciąże i osobiście robiła mi obydwie cesarki :) Będąc w ciąży byłam spokojna i w pełni zaufałam Pani doktor. Przemiła osoba, oby więcej takich lekarzy.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Jemielnica"?

Jacek Ulfik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "IASO" Poradnia Stomatologiczna
Piłsudskiego 9/1

Andrzej Mazik

Strzelce Opolskie M.Prawego 9

pl. Żeromskiego 5 lok. 1
Ks Wajdy 1
46-059 Zawadzkie
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej S.C. "MED-JEM"
Nowa Kolonia 14
47-133 Jemielnica