lek. dent. Natalia Semena

U Pani doktor byłam tylko raz. Chciałam skonsultować leczenie, ale doktor nie umiała mi pomóc, bo nie zna się na implantach i chirurgii. Brudne narzędzie zadecydowało o wszystkim.

Brudne narzędzie zadecydowało o wszystkim.

Dr.Semena jest naprawdę swietna.Perfekcyjna w każdym calu .Bez bolesna co dla mnie jest b.ważne.Wszystkie żeby wreszcie mam zdrowe i bialutkie .Bardzo dziekuje Pani Doktor , a zwłaszcza za implant tej mojej jedynki , jak oryginal.

Pani Doktor jest wspaniała! Leczy mnie od 10 lat (wtedy byłam jeszcze dzieckiem, do tego dzieckiem histerycznie bojącym sie dentysty). Stara się do minimum ograniczyć przykre przejścia związane z bólem, więc w ogóle przestałam się bać leczenia zębów. Leczenie u dr Semeny jest warte swojej ceny - doktor używa tylko dobrych materiałów i jest bardzo dokładna, przez te 10 lat nigdy nie musiałam do niej chodzić na poprawki. Wszystkie wypełnienia i nadbudowania od dr Semeny to małe dzieła sztuki, najczęściej niewidoczne gołym okiem: pani doktor bardzo dba też o stronę estetyczną jamy ustnej. Poza tym jest wyjątkowo uprzejmą, dobrze wychowaną i pozytywną osobą - pacjenta traktuje jako osobę, a nie jak numerek na liście. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy boją się wizyt w gabinecie stomatologicznym :)

zgadzam się z powyższymi opiniami. Do Pani doktor chodzi cała moja rodzina od lat i zawsze byliśmy zadowoleni z jej usług. To bardzo rzetelny specjalista.

rzetelna,dokładna,kochająca swoja prace,perfekcyjna w tym co robi.potrafi zdzialac cuda i nie boi sie podjac wyzwania w sytuacji kiedy inni lekarze dokonuja ostatecznosci czyli wyrwania.polecam

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134