lekarz Natasza Wawrzyniak

Od lat jestem pacjentem Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona, kompetentna, życzliwa i zainteresowana zdrowiem, gorąco polecam Panią Doktor

Może i Pani Dokrtor wiedzę i doświadczenie ma, ale do prowadzenia ciąży moim zdaniem się nie nadaje. Przez ponad 30 t.c. jedno USG to trochę chyba za mało (nie licząc badań prenatalnych, za które sama zapłaciłem). Ciążę miałam prowadzoną na NFZ a Pani doktor umówiła mnie na 1 wizytę prywatnie bo na NFZ mi nie przusługiwała (pierwszy raz takie rzeczy słyszałam). Nie byłam zadowolona. Osobiście do prowadzenia ciąży nie polecam.

NIE MA UPRAWNIEŃ DO ODBIERANIA POE=RODÓW

NIE MA UPRAWNIEŃ DO ODBIERANIA POE=RODÓW

P. Wawrzyniak prowadzi moją ciążę od samego początku. Za dwa miesiące mam rozwiązanie, więc w przeciągu 7 miesięcy miałąm okazję do niej chodzić, dzięki czemu wiem, że jest świetnym profesjonalistą z doświadcZeniem. Polecam innym paniom!

Prowadzi moją pierwszą ciążę,zaufałam tej Pani w 100%,jestem w połowie i już wiem że mogę śmiało polecić innym. Już na tą chwilę znajome w ciąży również kieruję do Pani Natalki. Duża wiedza,fajne i zdrowe podejście.

Już na tą chwilę znajome w ciąży również kieruję do Pani Natalki.
Duża wiedza,fajne i zdrowe podejście.

Bardzo polecam. Konkretna, fachowa, poswieca pacjentowi duzo czasu, duze doswiadczenie.