lekarz Nawara Grażyna

Po pierwsze to lepiej być dobrą sprzątaczką, niż bylejakim lekarzem. Do pani doktor bym się bał przyjść z muszką owocowką , a co dopiero z dzieckiem . Trzeba mieć podejście do dziecka i do zestresowanych rodziców, to nie mięsny. Nie polecam.

Nie polecam.

Lekarka w bardzo przystępny sposób i wyczerpujący informuje rodziców w szpitalu o podjętym leczeniu i jego efektach.Kompleksowo traktuje terapię,zalecając wizyty u specjalistów.Bardzo sympatyczna w kontakcie z dzieckiem i rodzicami.Polecam!

Miałam bardzo nieprzyjemne spotkanie z dr na dyżurze w LUX MEDZIE. Zero podejścia do dzieci, na płacz dziecka reagowała nerwowo. Każde pytanie dot. zdrowia córki kończyło się zdawkową, niekonkretną odpowiedzią. Do momentu spotkania mojej córki z dr, mała uwielbiała wizyty lekarskie w gabinecie swojej pediatry, niestety po ostatniej NIEPRZYJEMNEJ wizycie, córcia nie daje się zbadać. Tacy lekarze powinni zmienić specjalizacje, z dala od dzieci!!!

Pani Doktor okazała sie niekompetentna i nieelastyczna w sposobie diagnozowania pacjenta. Nie brała pod uwagę nowych pojawiających sie w trakcie hospitalizacji objawów, a konieczne badania zleciła dopiero po naciskach z naszj strony i po tym gdy inny lekarz z ktorym sie skonsultowalismy by zasiegnac drugiej opinii telefonicznie potwierdził ze takie badana powinny byc zrobione. Przy 39 C gorączki u miesięcznego dziecka leczenie włączyła dopiero po naciskach (okazało sie ze antybiotyk był absolutnie konieczny i dalsze czekańie zagrazaloby życiu dziecka). Rodziców dziecka traktuje jak nic nie wierzących głupcow, a na zasięgnięcie ...

Rodziców dziecka traktuje jak nic nie wierzących głupcow, a na zasięgnięcie przez nas opinii innego lekarza zareagowala bardzo emocjonalnie i niedojrzale, sugerując ze poinnismy zasięgnąć porady psychiatry, bo mamy stany paranoiczne, co tylko zwiększyło stres którego było i tak mnóstwo przez ciężki stan dziecka.

Jestem na tak. Kompetentna, bardzo rzeczowa. Wyleczyła mojego syna nie z jednej choroby.

Byłam na wizycie i jestem b.zadowolona. Mila duzo wyjasnia , ma b.dużo pacjentów. Przyjmuje nawet bez umawiania jak tego dziecko wymaga. Robi badania. i szybko diagnozuje małych pacjentów. b.polecam

Traktuktuje pacjenta jako zlo konieczne, nic nie tlumaczy, dziecku obejrzala tylko krocze, nawet nie dotknela brzucha. Nie tak wyobrazalam sobie wizyte u pediatry i nefrologa. powierzchowna i niekompetentna. w dodatku niemila. Nie polecam, dziecko przepisalam w tej samej poradni do dr Trochimowicz i naprawde nie ma porownania.

Jestem zadowolona z wizyty u Pani doktor, uśmiechnięta, miła, wytłumaczy, kieruje na badania. Fajnie nawiązuje kontakt z dzieckiem. Mój Adaś jak jest chory, to tylko do dr.Nawary

Byłam z dzieckiem w nowootwartym gabinecie nefrologicznym przy ul. Chrobrego. Krótkie terminy. Pani doktor sprawia wrazenie rzeczowej,kompetentnej, tłumaczy istotę schorzenia. łatwo nawiazuje kontakt z dzieckiem.Szczerze polecam.

Bardzo fajna i mądra Nasza Pani Doktor!Jestem z moim synkiem pod jej opieką od 4lat.Polecam wszystkim mamom, bardzo nam pomogła bardzo dobry pediatra i nefrolog dziecięcy.