Nela Brodzikowska

Pełen nieprofesjonalizm, liczy się tylko pieniądze. Tacy ludzie nie mają przyjaciół. Nawet asystent jest lepszy niż lekarz. Nie polecam.

Trafiłem do pani doktor z polecenia, przed, chyba 20-tu laty. Dzisiaj, cała moja najbliższa rodzina "trzyma" uzębienie pod kontrolą pani dr Neli. Na dobre nam to wyszło! Polecam fachowość i kompetencję. Drogo?... Nie najtaniej, ale na planowy termin trzeba poczekać miesiąc lub dwa. To, o czymś świadczy!

Pani Doktor traktuje pacjenta jak wroga, ważne są pieniądze a nie pacjent, plomby wypadają czasami po kilku dniach, zaś po zdejmowaniu kamienia, który jest prawdziwą masakrą u pani dr. Brodzikowskiej często są ogromne komplikacje. Plomby robią się czarne pomimo, że są to żywe zęby. Jeszcze gdyby pani doktor zechciała wydawać paragony fiskalne to łatwiej byłoby z reklamacjami., ale z reguły kasa fiskalna jest wyłączona i niestety nie wydaje paragonów.

Jest dobra, nie mam zadnych zastrzezen. Leczy profesjonalnie, szybko i slucha pacjenta. Razem z pania, ktora jej pomaga stanowia swietnie zgrany duet.

Miła i fachowa obsługa, świetnie wyposażony gabinet.

Miła i fachowa obsługa, świetnie wyposażony gabinet.

Pani Dr Brodzikowskai to wg mnie profesjonalny stomatolog - spełniła wszystkie moje oczekiwania jako pacjentki. Chodziłam do wielu stomatologów, ale ciągle wychodziłam od nich rozczarowana. Efekty pracy pani dr Brodzikowskiej nie podlegają dyskusji - bez powikłań, bez bólu. Zawsze otrzymywałam pełną informację o tym, jak przebiega leczenie. Indywidualne podejście do pacjenta, bezstresowość, doświadczenie i ogromna wiedza to główne atuty pana dr Brodzikowskiej. Jestem bardzo zadowolona i polecam z całą odpowiedzialnością. Halina Kalinowska-Biel

Nela Brodzikowska jest moją dentystką od 15 lat. Próbowałam chodzić do innych, ale nie warto. Jest wyjątkowo profesjonalna, leczy skutecznie. Dostosowuje sie do potrzeb, jeżeli chodzi o czas jest elastyczna, nie trzeba czekać na wizytę. Polecam ja swoim znajomym i tez są zadowoleni. (A propos poniższych opini, to jeśli ktoś się dobrze ubiera i ładnie wygląda, to chyba nie grzech tylko zaleta!:)

Okropna kobieta. Zgadzam się z komentarzami, widzi tylko czubek własnego nosa, kozaczki itp. Byłem potraktowany bardzo z góry, zero uśmiechu, wieczny foch lub wydęte wargi. Nawet słowo dzieńdobry ciężko przechodzi jej przez gardło. Nie wracam i nie polecam.

Proszę Państwa co wypisujecie ?? Do stomatologa chodzi się leczyć zęby a nie przytulać !!Leczę się tam od dawna i nie mam zarzutów co do profesjonalizmu .Owszem drogo ale coż ...Zęby każdy ma inne , jeden mocniejsze inny słabsze i zdarza się że trzeba plombę obok plomby robić ale to nie wina lekarza .Zwiedziłem dużo gabinetów i tylko tu obyło się bez skuchy . Wolę spokojną profesjonalistkę niż rozszczebiotaną pannicę z mizerną wiedzą która swoje braki pokrywa gadaniem .Szczerze polecam gabinet Dr Brodzikowskiej Zbigniew B

Nie wiem jaka jest dr Brodzinkowska prywatnie, zapewne o wiele milsza niz panstwowo. Bylam jej studentka i smialo moge powiedziec, ze jest to najgorszy lekarz, z jakim sie spotkalam na studiach i jest to powszechnie panujaca opinia. Zero usmiechu,zero pomocy, wiecznie pogardliwy wzrok i foch, gdy trzeba bylo podejsc do pacjenta. Kazde wypelnienie bylo dobre, zawsze bez zastrzezen, byle bysmy sie juz odczepili. Chyba chodzilo o to, zebysmy sie jak najmniej nauczyli i nie byli konkurencja. Generalnie przeszkadzalismy jej na zajeciach w rozmowach przez tel. Moi pacjenci kilkakrotnie mowili, ze mi wspolczuja.
Nawet jezeli jest profesjonalna w tym co robi- nie chcialabym trafic do lekarki, ktorej bardziej zalezy na swoich kozaczkach i fryzurze niz na ludziach.