lekarz Nela Tofel

2,7
2,9
2,9

Wspaniałe, pełne szacunku podejście do małego pacjenta!! Bez popędzania bo "następny czeka". Badanie kompleksowe i bardzo dokładne. Polecam!

Pani doktor nie tłumaczy, mam wrażenie że także nie słucha. Przepisała dziecku z katarem i kaszlem antybiotyk w maści do noska, który okazał się mieć domiejscowe działanie na gronkowca. Diagnoza- zapalenie krtani, nigdy nie jest spowodowane tą baterią. W aptece powiedziano, że Pani dr pytała tego dnia o dostępność tej maści, ponieważ miała zamiar przypisywać ją swoim małym pacjentom. Maść ogromnego Brytyjskiego koncernu - w tym przypadku zupełnie niepotrzebna . Nigdy więcej!!!

Młoda miła pani Doktor. Fajne podejście do dzieci.. stawia prawidłowe rozpoznania i diagnozy Polecam !!:)

bardzo polecam.Pani dr.Nela Tofel jest najlepszym lekarzem jakiego znam

bardzo polecam.Pani dr.Nela Tofel jest najlepszym lekarzem jakiego znam

Bardzo niekompetentna. Do gardła dziecka zagladala świecąc sobie latarką z telefonu. Przy zapaleniu ucha ledwo spojrzała na te uszy. Ma się wrażenie ze się nie zna na tym co robi. Na ból zapisuje tylko leki przeciwbólowe , nie przyjdzie jej do głowy skierowanie do specjalisty. Ponadto mało kontaktowa i niezbyt miła. Zdecydowanie nie wzbudza mojego zaufania.

Nieprofesjonalne ,bardzo niemiłe podejście do pacjenta, zle postawiona diagnoza! Stanowczo NIE POLECAM!

Przyszłam do Pani ,,doktor" z problemem bezsenności. Powiedziałam jej, że żadne leki ziołowe mi nie pomagają i nie śpię od paru dni na co chamsko odpowiedziała: ,,trudno, trzeba wziąć się w garść, jak urodzi się pani dziecko to zobaczy pani. Ja przez 3 lata nie spałam i chodziłam do pracy"Nie dostałam żadnych leków. Ta pani minęła się z powołaniem. Stanowczo nie polecam, nieprofesjonalne i opryskliwe podejście do pacjenta .

w dniu dzisiejszym dostałam w pracy dusznosci moj pracownik wezwał karetka,Lekarz podał mi leki dozylnie po czym zawiózł do szpitala kolejowego.Pani Nela Tofel spojrzała na mnie i lekarza z pogardą po czym zapytała w jakim celu zostałam przywieziona...kazano mi pisac papiery...nie bylam w stanie pisać bo mialam igle w ręku.bezczelna gruboskorna Pani doktor Nela Tofel odmówiła przyjęcia i zacytuję powiedzial a do lekarza z karetki"niech Pan Panią leczy".Pani doktor kochana tak tego nie zostawię.

To liekarz ot Boga.Kulturalna.Czuła.i bardzo dobry specyalista.Nie odnokrotnie ratowała moje życie.jestem chamem i egoistą.ale nigdy nie odwruciłasię odemnie .Dziękuje Pani Doktor Nela Tofel

Pani dr.Nela Tofel jest najlepszym lekarzem jakiego znam i z pelna odpowiedzialnoscia moge polecic Pania doktor kazdemu. Opinia zawarta przez p.Anne jest pelna zlosliwosci za to,ze rozwiazalam umowe pobytu w moim Domu Opieki za nieprzestrzeganie warunkow umowy. Ps.Bardzo chcialabym byc,cytuje...dobra znajoma pani doktor. Dziekuje. Katarzyna Jagielska.

Ps.Bardzo chcialabym byc,cytuje...dobra znajoma pani doktor.
Dziekuje.
Katarzyna Jagielska.