lekarz Nelly Płońska-Zielińska

2,4
2,4
2,1
2,1

Czas badania : 4-6 sekund (dla jednego zaleta dla innego wada) Wniosek lekarza: cytat "To winna pacjenta - i z chorobą trzeba żyć i nic nie mogę panu pomóc, bo to łuszczyca choroba nie uleczalna" (autentycznie tak powiedziała) Koszt: 88zł Wniosek pacjenta: Poszedłem na własną rękę zrobić wymaz miejsca. Lekki podane to silnie sterydowe i pan profesor (inny już lekarz) poinformował mnie ze jest równie jak ja jest zdziwiony, skąd ów pani ma takiego nosa że bez badania próbki już wszystko wie. Na szczęście leków nie brałem, wiec sobie krzywdy ...

Czas badania : 4-6 sekund (dla jednego zaleta dla innego wada)
Koszt: 88zł
Na szczęście leków nie brałem, wiec sobie krzywdy nie zrobiłem bo okazało się ze to nie łuszczyca.

Uważajcie !!!

Byłem na wizycie u pani doktor,wydała mi się kompetena,uprzejma ,uspakajająca diagnoza,wyczerpująca.Nie dostałem tego co chciałem -skierowania na zabieg ale ponoć ma to zrobic lekarz pk.

a ja zdecydowanie polecam, moja choroba (pólpasiec) prawidłowo zdiagnozowana, zastosowano leczenie, które po tygodniu przyniosły już widoczne rezultaty. W drugim tygodniu przypisano leki zapobiegawczo aby choroba się nie nawróciła. Bardzo miła i kompetentna osoba. polecam

a ja zdecydowanie polecam,

Pani doktor fakt jest bardzo uprzejma, ale to co się dzieje w tym gabinecie zasługuje na materiał do Uwagi. Cały czas dochodzi do mnie jak można było sie tak dać zrobić w balona. Po 3 wizytach przez które na siłe zostałam przeczołgana, na każdej z receptą na ilość antybiotyku dla słonia(3 tubki na tydzień do smarowania punktu wielkosci główki szpilki) żeby na koniec usłyszeć, że leczenie (obserwacja) u niej zakończona i teraz już mogę sie udać do odpowiedniego specjalisty bo to nie działka pani doktor ona miała tylko obowiazek 'poobserwowac'. Dlaczego nie usłyszałam tego na pierwszej wizycie? Tylko dopiero jak pani doktor skasowała za 3 wizyty i wypisała 3 recepty? Zmarnowany miesiąc czasu, pieniędzy nerwów. Dodam że antybiotyk nie był do niczego potrzebny nie miałam żadnego stanu zapalnego, zmian, uczuleń miał prewencyjnie pomóc w obserwacji.

Pani lekarz bezczelnie odmówiła pomocy i badania w godzinach pracy poradni wychodząc z gabinetu 45 min przed zakończeniem godzin przyjęć

Niestety juz kilka razy ta pani postawila zla diagnoze... Bylem w Medicusie. Mimo iz w dwoch przypadkach objawy choroby byly wrecz ksiazkowe (przy pierwszej chorobie bylem chyba dwa czy trzy razy u tej kobiety -brak innego lekarza w danych godzinach i musialem naciskac na to by w koncu przyznala ze to ta choroba o ktorej ja mowie a nie ona). Gdybym sam w internecie nie wyczytal o objawach tych chorob to dalej leczylbym sie na rzekome uczulenie. Medicus powinien usunac tego lekarza ze swojego gabinetu. Naraza pacjentow na utrate zdrowia ...

Niestety juz kilka razy ta pani postawila zla diagnoze... Bylem w Medicusie.
Mimo iz w dwoch przypadkach objawy choroby byly wrecz ksiazkowe (przy pierwszej chorobie bylem chyba dwa czy trzy razy u tej kobiety -brak innego lekarza w danych godzinach i musialem naciskac na to by w koncu przyznala ze to ta choroba o ktorej ja mowie a nie ona). Gdybym sam w internecie nie wyczytal o objawach tych chorob to dalej leczylbym sie na rzekome uczulenie. Medicus powinien usunac tego lekarza ze swojego gabinetu. Naraza pacjentow na utrate zdrowia poprzez dalsze rozprzestrzenianie sie choroby i ryzyko zarazania innych!!! Na prawde niepowazna kobieta!! Nie powinna zostac nawet weterynarzem. A ulubiony lek pani doktor to Zyrx czy Zyx. Ciagle go wypisuje.... Bierze udzial w jakims konkursie?? Dostaje jakies gratyfikacje od firm farmaceutycznych?? Mam duzy zal do niej. A jestem dlugoletnim pacjentem Medicusa.
Dodam ze w obu przypadkach chodzilo o na prawde grozne i wysoce zakazne choroby!! Jesli potrzebuja. Bede wszystkim odradzal ta lekarke!!

A ja zdecydowanie POLECAM !!! Diagnoza trafna. Dodatkowe zalecenia kosmetyczne. 100% kompetencji. Panią dermatolog poleciła mi córka, która 8 lat temu cierpiała na atopowe zapalenie skóry z którym nikt poza Panią Płońską-Zielińską nie potrafił dać sobie rady, a Ona spowodowała błyskawiczne wyleczenie. Jeszcze raz POLECAM !!!

A ja zdecydowanie POLECAM !!!

Zdecydowanie odradzam, niekompetentna i leczy tylko sterydami. Zła diagnoza,nie poświęca czasu pacjentowi.Śpieszy się do następnej pracy.

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!! Pani Doktor próbowała mnie zbyć mówiąc,że nie ma mojej karty i żebym przyszła za tydzień choć jak sprawdziłam później w rejestracji -karta była dostrczona do gabinetu. Dopiero jak powiedziałm,że w takiej sytuacji nie omieszkam się złożyć oficjalnej skargi - poświęciła mi może z 3 min.Dodam jeszcze ,że pom oim wyjściu z gabinetu wszedł do niej przedstawiciel handlowy i dla niego czas znalazła!

Katastrofa!!!!!!!!!! Zła diagnoza po sekundowym spoglądnięciu na małego pacjenta, złe dawkowanie, po którym moje dziecko przelewało mi się przez ręce. Do tego przepisanie bardzo silnych sterydów, które mogły zniszczyć mojemu synkowi skórę. Uprzejma była bardzo ta lekarz Nelly Płońska-Zielińska ale nic poza tym. Dziękuję mojej lekarz pierwszego kontaktu, która uratowała mojego synka przed głupota w/w lekarz. Chce mi się napisac duzo wiecej mocniejszych słów aby naprawdę ostrzec przed w/w osoba ale ......Uważajcie