lekarz Nelson Aponte Navas

Chirurg ogólny, Urolog

Jeżeli chcecie być w gabinecie lekarskim z przyjacielem któremu można powiedzieć wszystko i jeszcze więcej, to polecam doktora Nelsona. Ja byłem pod wielki wrażeniem jego profesjonalizmem i sposobem postępowania z pacjętem.Jestem pod wielkim wrażeniem i polecam mężczyznom z wielkim męskim ego wizytę u tego lekarza. Napewno będą zaopiekowani jak najlepsi przyjaciele.

Gdyby nie jego szybkie i profesjonalne działanie to bardzo prawdopodobne, że nie mógłbym dziś napisać tej opinii. Każdego dnia dziękuję Bogu że spotkałem go na swojej drodze. Polecam serdecznie.

Jestem po pierwszej wizycie u dr.Nelsona w dniu dzisiejszym i na prawdę polecam osobom nieśmiałym i skrępowanym. Wizyta w pogodnej i pełnej zrozumienia atmosferze. Wiele moich wątpliwości zostało wyjaśnionych. Badanie wykonane z pełnym profesjonalizmem, Pan doktor ujmująco przyjaźnie nastawiony do pacjenta, wprowadza nadzieję rozwiązania wszelkich dolegliwości zdrowotnych. Diagnoza oparta o moje wcześniejsze badania daje pewność pacjentowi na całkowite poprawienie komfortu życia. Polecam kontakt z dr Nelsonem, sympatycznym i doświadczonym urologiem. Pozdrawiam Grzegorz Tomaszewicz

Bardzo miły i sympatyczny specjalista. W gabinecie profesjonalnie podchodzi do tematu ( wyczerpujące tłumaczenie oraz dokładna diagnoza).Rozmowa z Panem doktorem napawa optymizmem.Spotykam się z Panem doktorem od paru lat z częstotliwością co trzy miesiące.Polecam.

Bardzo miły i sympatyczny specjalista. W
gabinecie profesjonalnie podchodzi do tematu ( wyczerpujące tłumaczenie oraz

Jest to jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy lekarz, z jakim miałam do czynienia. Mimo że jego specjalizacja jest trudna to wszystko bardzo skrupulatnie i jasno wyjaśnia. Podejmuje konkretne kroki, a przy tym jest przemiłym i serdecznym człowiekiem, z ogromnym poczuciem humoru, który szczerze cieszy się, że wszystko układa się w dobrym kierunku. Polecam każdemu, kto potrzebuje wsparcia urologa i szuka prawdziwego specjalisty z powołania.

Lek, med Nelson urolog ktory moze byc przykladem dla innych lekarzy. Polecam tego lekarza za bardzo profesjonalne podejscie do pacjeta, cierpliwosc i malo stresowa wizyte.Polecam z całego serca!!

Lek, med Nelson urolog ktory moze byc przykladem dla innych lekarzy.
Polecam tego lekarza za bardzo profesjonalne podejscie do pacjeta, cierpliwosc
i malo stresowa wizyte.Polecam z całego serca!!

Wyczerpujące wyjaśnienia, bardzo przyjemna i profesjonalna atmosfera, trafna diagnoza, leczenie zakonczone sukcesem w przewidzianym przez lekarza terminie.

Profesjonalizm, kompetencja, uważność. Wysoka kultura osobista. Prawidłowa diagnoza i leczenie. Bardzo, bardzo wszystkim polecam.

Rzadko spotyka się lekarzy z taką uprzejmością i oddaniem. Cierpliwie tłumaczy i stara się nie stresować pacjenta. Podnosi na duchu dzięki swojej życzliwości i profesjonalizmowi. Polecam z całego serca!!

Łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem,dzięki temu wizyta przebiega bezstesowo. Miły,cierpliwy ,dokładnie wyjaśna,,bada,przeprowadza dokładny wywiad dotyczący choroby,tłumaczy jak dalej postępować.Godny polecenia.Dalsze wizyty mam już zaplanowane i wierzę,że rozwiąze mój problem urologiczny.

Łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem,dzięki temu wizyta przebiega bezstesowo.