lekarz Nikodem Stożyński

Kardiochirurg

To kardiochirurg bardzo kompetentny, skupiony na swojej pracy, podejmujący szybko właściwe decyzje. Godny polecenia.

Dzisiaj mija czwarty miesiąc od operacji, czuję się znakomicie. Jestem bardzo zadowolony z Pana doktora, a w szczególności z pracy jaką wykonał. Co więcej, na uwagę zasługuje profesjonalizm oraz indywidualne podejście do pacjenta. Pan Doktor zawsze znalazł dla mnie czas i wszystko dokładnie objaśniał. Dziękuję jeszcze raz za wszystko, wdzięczny pacjent, Andrzej

Dziękuję jeszcze raz za wszystko, wdzięczny pacjent,
Andrzej

Byłem w 2015 r. operowany przez P,Dr. do dzisiaj jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu oraz podejścia do pacjenta.Jeżeli P. Dr. bedzie przypadkiem to czytał to wielki szacunek.Gorąco Pana pozdrawiam z wyrazami szacunku wdzięczny pacjent STANisław,

bardzo dobry lekarz. Dziękuję za wszystko!

bardzo dobry lekarz. Dziękuję za wszystko!

fantastyczny lekarz. młody, ale już bardzo kompetentny. dziękuję za opiekę i gorąco polecam