lekarz Nina Dzierżan

Pani Doktor bezboleśnie i w kilka sekund wyrwała mi ząb mądrości, bardzo dobrze leczy kanałowo. W gabinecie profesjonalny sprzęt, wszystko super.

Pani Doktor Nina jest najlepszym stomatologiem w Opolu. Dokładnie i profesjonalnie leczy zęby. Zawsze jest miła i uśmiechnięta. Robiłam już zęby u wielu opolskich stomatologów, ale nigdy nie byłam zadowolona, plomby się niszczyły, a kanały były źle zrobione. Pani Nina dba o pacjenta, wszystkie zęby robi dokładnie, a plomby wyglądają jak część naturalnych zębów. Polecam :)

popieram Andrzeja, wie co mówi, zęby go bardzo bolą może jest w ciąży, trzeba to sprawdzić, spytam się Kamila i Łukasza, oni dobrze robią badania, tylko od czego zacząć , bo to straszne rzeczy i nie wiadomo, co z tego się wykluje. strach się bać.

Zęby mi powypadały, jestem zadowolony bardzo, mam czym gryzć, mam wszystko co trzeba. puste miejsca mi pasuja idealnie, to sukces jak dla mnie. polecam.

Pani Doktor Nina jest jedną z lepszych stomatolożek które miałam okazję spotkać. Zawsze miła, pogodna i kompetentna, bardzo się stara. Naprawdę godna polecenia.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Opole"?

Stomatologia Porębowie
Wileńska 2