dr n. med. Norbert Gawełdr n. med. Norbert Gaweł - zdjęcie profilowe

-Internista

Wykształcenie:
-Akademia Medyczna w Warszawie
-IIo specjalizacji w zakresie Chorób Wewnętrznych
-IIo specjalizacji w zakresie ...

Specjalizacja:
-Endokrynolog dorośli
-Internista

Wykształcenie:
-Akademia Medyczna w Warszawie
-IIo specjalizacji w zakresie Chorób Wewnętrznych
-IIo specjalizacji w zakresie Endokrynologii (2007r.)

Znajomość języków obcych:
-Język angielski
-Język rosyjski

Chciałabym, aby wszyscy lekarze mieli tyle doświadczenia, wiedzy i empatii co p.Doktor. Jego diagnoza i leczenie uratowały mnie. Jego kompetencja idzie w parze z "ludzkim" traktowaniem pacjenta. Pozdrawiam w imieniu swoim i mojego Taty.

Pozdrawiam w imieniu swoim i mojego Taty.

Wspaniały lekarz ,godny polecenia w 100% Leczę się już bardzo długo To jest jeden z tych lekarzy który nie tylko słucha ale rzetelnie się zajmuje pacjentem nigdy nie musiałam prosić o żadne badania, zawsze to doktór jeszcze coś dodatkowo sprawdza.Warto długo czekać na wizytę. Polecam

nie znam ceny-jest w pakiecie p. dr miewa humory jak każdy z nas.Prowadzi swoisty PR z pacjentami.Trudno oceniać mi jego kompetencje.Faktycznie jak już ktoś napisał wcześniej nie chce być internistą skoro przyjmuje jako endokrynolog.Obiecuje,że się zastanowi nad problemem a potem zapomina.

nie znam ceny-jest w pakiecie

Bardzo atrakcyjny, ma duże poczucie humoru,z którego korzysta podczas wizyt, ale to za mało, żeby dobrze, skutecznie pomagać choremu człowiekowi. Nie rozpoznał schorzenia, mimo wielu danych. Zdarza mu się myśleć schematycznie, stereotypowo, nie słucha. Kiedy przyjmuje jako endokrynolog, już nie korzysta z wiedzy internisty, mimo, że ma dwie specjalizacje (!). Potrafi kierować się uprzedzeniami i obawą przed wchodzeniem w paradę jaśnie oświeconym kolegom od źle postawionych diagnoz i zaniedbań. Selekcjonuje. Mając do czynienia z myślącym osobnikiem potrafi reagować stłumioną aczkolwiek widoczną agresją.

Polecam ! Pan doktor poświęca dużo czasu pacjentowi, konsultuje, dokładnie analizuje wyniki badań, po prostu interesuje się pacjentem i zwyczajnie chce pomóc. POLECAM ! Oby każdy miał takie podejście do pacjenta !

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49