lekarz Norbert Kubiszyn

Polecam wizyty u doktora Kubiszyna. Bardzo dobry specjalista, godny zaufania. Odpowiadał na wszelkie pytania, nie spieszył się podczas wizyty. Diagnoza trafnie postawiona, dzięki czemu uniknęłam większych problemów z ciążą. Szczerze polecam.

Bardzo dobry lekarz. Spokojny, uśmiechnięty, wszystko wytłymaczył i nie miałam poczucia, że gdziekolwiek się spieszy, jak to bywa u większości lekarzy. Będę stałą pacjentką.

Nie polecam pana doktora!!! Przed zajściem w ciążę wizyty były ok, nawet sugerował zajście w ciążę. A gdy już w nią kontynuowałam swoje wizyty, zrobił mi badania w tym cytologie - oczywiście wszystko prywatnie, okazało się że te wyniki zaginęły czyli kasa wzięta a wyników nie ma!!!! wyciąganie kasy z pacjenta!!! pod koniec ciąży czyli jakieś 2 miesiące przed porodem żadnego usg. Trafiałam 2 dni przed porodem do szpitala ze skurczami, lekarz robi usg dziecko waży ok 3 kg, za 2 dni ciężki poród siłami natury, 11 osób przy porodzie w tym zespół do cesarki czekający ch....j wie na co ? Trace przytomność i świadomość a oni każą mi przeć!!! w końcu widzą że nie mam siły to pan Kubiszyn i pani Grzyb na zmiane z pielęgniarką łamiąc mi przy tym żebra kładą się i duszą żeby dziecko wyszło.... horror trwał ok pół godz w końcu dziecko rodzi się z pękniętym obojczykiem, waży 4100 kg a dwa dni temu ważyło kilogram mniej!!!! Masakra jakaś! Ja dostaję silnego krwotoku poporodowego, mam popękanął szyjkę macicy! nie mogę urodził łożyska, znieczulają mnie i zaczynają czyścic, nie mogę zobaczyć dziecka, zobaczyłam go dopiero na drugi dzień. Potem przychodzi lekarz i mówi że mam złe wyniki, czyli silną anemię! przetaczają mi krew 2 jednostki, nie radzę sobie psychicznie, przychodzi do mnie psycholog-gdy by nie ona nie poradziłabym sobie. Wszpitalu leżałam jakieś 2 tyg w końcu chciałam wyjść na żądanie bo nie chcieli mnie wypuścić, ale nie wytrzymałabym tam dłużej!!! nie życzę nikomu takiej sytuacji w której ja się znalazłam, omijajcie ten szpital i tego lekarza!!!!!!!!!!

Po porostu świetny lekarz :)Jest wyrozumiały, cierpliwy, najważniejsze jest dla niego zdrowie pacjentek i ich dzieci. Polecam :)

Witam. Do pana doktora chodze juz cztery lata i nie moge powiedziec zlego slowa. Prowadzil mi ciaze i jestem szczesliwa bo teraz mam synka zdrowego i to dzieki lekarzowi. Jest bardzo mily i bardzo duzo mi pomogl jako lekarz. Nie zmienie lekarza za nic. Do doktora Kubiszyna mam zaufanie i to bardzo duze. Polecam go wszystkim:-)

Pan Doktor jest bardzo zarozumiały i nieuprzejmy, nie widzi powodu tłumaczenia na czym polega choroba. Po krótkiej rozmowie i oględnym badaniu wypisał leki. Natomiast obsługa w rejestracji to tragedia. Nigdy nie spotkałam w gabinecie prywatnym tak bucowatej pewnie pielęgniarki.

i oględnym badaniu wypisał leki. Natomiast obsługa w rejestracji

Prowadził dwie moje ciąże w tym jedną zagrożoną. Jestem absolutnie zadowolona, Lekarz dba o swoje pacjentki fachową poradą i ciepłym podejściem. Poecam

Co z tego że jest dobrym lekarzem jak mafia w szpitalu go gnębi :)

Co z tego że jest dobrym lekarzem jak mafia w szpitalu go gnębi :)

zawdzięczam jemu zycie mojego kochanego synka a takze zoneczki-zna sie natym co robi 100%

Lekarz godny polecenia. Moją ciąże poprowadził rewelacyjnie. Zawsze odpowiada szczegłowo na zadawane pytanie. POLECAM W 100%