lekarz Oktawiusz Dembek

Lekarz rodzinny

Najlepszy lekarz jaki kiedykolwiek miałam.Podejscie do pacjenta uprzejmy zawsze wysłucha i co najważniejsze zawsze pomoże. Przesympatyczny i każdego pacjenta traktuje równo.Nigdy nie zamienilabym na innego lekarza. Polecam bardzo

Pan Oktawiusz Dembek mi przywrócił wiarę w lekarzy. Nie wiem czy są odpowiednie słowa aby opisac moją wdzięcznosc. Uratował życie członka mojej rodziny. Gdyby nie on straciłaby nogę a może i życie. Nie tylko jest świetnym lekarzem od dolegliwości fizycznych. Czy znacie drugiego takiego lekarza, który podejdzie do pacjenta, który się poddał chorobie, przytuli go i powie mu, że jest CZŁOWIEKIEM wartościowym, że nie może się poddac chorobie, że musi walczyc o siebie i że może się wyleczyc. I proszę mi uwierzyc osoba, której to powiedział zapragnęła znowu walczyc o siebie, uwierzyła że jest wartościowa, że to jak wygląda nie stanowi jej wartości tylko to jakim jest człowiekiem. Ten LEKARZ posiada dar nie umiem tego określic ale OBY DOBRO, KTÓRE PRZEKAZUJE WSZYSTKIM PACJENTOM WRÓCIŁO DO NIEGO. Polecam tego Lekarza z czystym sumieniem.

Lekarz z powołania, kompetentny,traktuje pacjenta z powagą,wysłucha, co najważniejsze trafna diagnoza,prawidłowe leczenie,Panie Doktorze dziękuje i życzę aby jak najdłużej Pan leczył chorych w Żukowie tu jest Pana miejsce pracy bo Tu Wszyscy Pana kochają starsi i mali pacjenci.POLECAM TEGO LEKARZA

dołaczam sie do pozytywnych opini na temat dr Dembka, bardzo troskliwy, marwiacy sie i przejmujacy losem pacjentow . bardzo dawno juz nie byłam ale niebawem sie wybieram ,miał super podejscie do mojej coreczki i zawsze dokładnie ja badał,takich ludzi ja dr dembek jest juz naprawde mało.

Najlepszy lekarz w ośrodku...mimo ze długo trzeba czekac to i tak nie zmieniłbym lekarza.I co najważniejsze ,pacjentów wywołuje po nazwisku co unika konfliktu w poczekalni.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Żukowo"?

SP ZOZ Żukowo
Pożarna 4