lek. wet. Olaf Wojtaszek

Weterynarz

W rankingu weterynarzy w okolicach Krakowa i Wieliczce to jest jeden z lepszych wetów, bardzo zaangażowany w swoją pracę i kontakt z pacjentami i ich właścicielami, mi jeszcze doktor nigdy nie odmówił pomocy – mam psa przygarniętego z ulicy i początki jego oswajania i leczenia nie byłhy łatwe, ale teraz odpłaca się niesamowitą miłością! Dziękuje doktorowi Wojtaszkowi za rady !

Do pana Wojtaszka zapisałam moją sunię na badania, bo podejrzewalam, że cos jest nie tak. Saba była osowiala, nie chciala się za bardzo ruszac i jeść, a to młody pies więc nagle przeciez nie dopadła jej starość. Doktor dokładnie zbadal, nie spodobała mu się temperatura Saby, musieliśmy podjąc leczenie. Na szczęście poprawa przyszła szybko, bo leki zostaly właściwie dobrane. Dziękuję jeszcze raz za fachową opiekę :)

Doktor na kotach zna się jak Malo kto – szybko potrafi oszacowac, co dolega pacjentowi – to wlasnie uratowało mojej kotce zycie…

Świetny weterynarz, który w razie potrzeby nie odmawia przyjęcia n wizytę, jeśli sprawa jest pilna. Mój pies został mocno pogryziony przez innego, bezpańskiego psa – bardzo się wystraszyłam, Rny wyglądały dośc powaznie wiec od razu poleciałam do Aba Vetu. Mój Lukis miał paskudne rany i wolałam jak najszybciej powierzyć to profesjonalnemu lekarzowi, na szczęście doktor zająl się nim prawie od razu. Rany zostały zdezynfekowane, opatrzone, na szczęście żadnych groźnych uszkodzeń nie było.

dr Olaf już za pierwszym razem zrobil na mnie dobre wrażenie – kulturalny, kompetentny, można na niego liczyc w sytuacjach awaryjnych. Jak ma wątpliwości to woli zbadać dokładniej, zamiast pakować w zwierzę jakieś leki, które mogą okazac się nieskuteczne, pełen profesjonalizm.