lek. wet. Olaf Wojtaszek

Weterynarz

W rankingu weterynarzy w okolicach Krakowa i Wieliczce to jest jeden z lepszych wetów, bardzo zaangażowany w swoją pracę i kontakt z pacjentami i ich właścicielami, mi jeszcze doktor nigdy nie odmówił pomocy – mam psa przygarniętego z ulicy i początki jego oswajania i leczenia nie byłhy łatwe, ale teraz odpłaca się niesamowitą miłością! Dziękuje doktorowi Wojtaszkowi za rady !

Do pana Wojtaszka zapisałam moją sunię na badania, bo podejrzewalam, że cos jest nie tak. Saba była osowiala, nie chciala się za bardzo ruszac i jeść, a to młody pies więc nagle przeciez nie dopadła jej starość. Doktor dokładnie zbadal, nie spodobała mu się temperatura Saby, musieliśmy podjąc leczenie. Na szczęście poprawa przyszła szybko, bo leki zostaly właściwie dobrane. Dziękuję jeszcze raz za fachową opiekę :)

Doktor na kotach zna się jak Malo kto – szybko potrafi oszacowac, co dolega pacjentowi – to wlasnie uratowało mojej kotce zycie…

Świetny weterynarz, który w razie potrzeby nie odmawia przyjęcia n wizytę, jeśli sprawa jest pilna. Mój pies został mocno pogryziony przez innego, bezpańskiego psa – bardzo się wystraszyłam, Rny wyglądały dośc powaznie wiec od razu poleciałam do Aba Vetu. Mój Lukis miał paskudne rany i wolałam jak najszybciej powierzyć to profesjonalnemu lekarzowi, na szczęście doktor zająl się nim prawie od razu. Rany zostały zdezynfekowane, opatrzone, na szczęście żadnych groźnych uszkodzeń nie było.

dr Olaf już za pierwszym razem zrobil na mnie dobre wrażenie – kulturalny, kompetentny, można na niego liczyc w sytuacjach awaryjnych. Jak ma wątpliwości to woli zbadać dokładniej, zamiast pakować w zwierzę jakieś leki, które mogą okazac się nieskuteczne, pełen profesjonalizm.

Weterynarz jeden z lepszych w Wieliczce, ma kompleksowe usługi w zakresie leczenia zwierząt, świetnie wyposażony gabinet i jego praca przynosi efekty – dokladnie bada mojego wilczura za każdym razem, kiedy pojawimy się na wizycie. Polecam Wojtaszka.

Z panem Wojtaszkiem z Aba Vetu konsultowałem się w sprawie dot. hodowców kotów – chciałem mieć psa rasowego, z papierem, a nie mam zaufania do for internetowych itd. – szukałem rasy Maine Coon, dość popularnej, doktor polecił mi zaufanego znajomego, który ma dobre warunki hodowlane i odpowiednią renomę. Polecam pana Wojtaszka, bo zawsze stara się pomóc, jak tylko może!

Dr Wojtaszek zajmuje się leczeniem moich zwierzaków od kiedy je mam (2 koty i kundelek), nigdy nie miałem powodu do narzekania – widać, ze swoją prace wykonuje z pasją. Bardzo sympatyczny i kompetentny weterynarz!

u doktora Wojtaszka byłam ostatnio ze swoim psem (mix labradora z wilczurem), który nagle prawie przestał jeść, nie miał apetytu i dostał silnej biegunki. Obstawiałam, że to jakieś pasożyty, więc natychmiast umówiłam się na wizytę. Okazało się, że to jakaś bakteria i chodziłam z nim przez 3 dni na zastrzyki do Aba Vet. Na szczęście to poskutkowało i teraz już jest zdrowy. Doktorowi jestem wdzięczna za natychmiastowa pomoc , jakiej udzielił psu.

leczy moje psiaki i jestem bardzo zadowolona,zawsze fachowo tłumaczy możliwości leczenia