lekarz Oleg Liwiński

Homeopata

Profesjonalistą i lekarz, który usuwa przyczyny chorób. Jest rzeczowy i logiczny. Wrarto skorzystać z jego zdolności lekarskich. Godny polecenia. Potrafi wyleczyć.

Ogromnie się cieszę że do Niego trafiłam od dłuższego czasu miałam boleści pod lewym żebrem , wcześniej lekarze diagnozowali różne dolegliwości a ból nie mijał :(. Po wizycie u Pana Liwińskiego okazało się że mam problem z nerkami co było 100% trafną diagnozą. Miałam też hemoroidy od lekarzy dowiedziałam się, że muszę się nauczyć z tym żyć , lecz w Tychach otrzymałam pomoc dziś po 10 latach jestem wolna od tego problemu :). Pan Doktor patrzy na człowieka kompleksowo nie skupia się jedynie na jednym organie.Ma ogromną wiedzę. Jest najlepszym lekarz jakiego spotkałam w diagnozowaniu i z pewnością jednym z najlepszych w leczeniu. POLECAM BARDZO

Dr Liwiński w krótkim czasie pozwolił mi pozbyć się kamieni z nerek, spadło mi ciśnienie, pozbyłam się pasożytów i jestem znowu normalnie funkcjonującym człowiekiem. Polecam każdemu, wobec którego lekarze są bezradni.

dziwne zawsze miałem ciśnienie idealne po wizycie ciśnienie zaczęło się pogarszać na wątrobę nigdy nie narzekałem teraz mam jakieś problemy jednak nie jestem okazem zdrowia

wygrzebał moją córkę z cieżkiej nieuleczalnej dla medycyny konwencjonalnej choroby,trudno w to uwierzyć ale te kropelki czynią cuda, pomógł całej mojej rodzinie , dziekuję i pozdrawiam

dziekuję i pozdrawiam