lek. dent. Olga Bartoszak

Najlepsza stomatolog. Ząbki wyprostowane zgodnie z moimi oczekiwaniami :) Jestem bardzo zadowolona z efektu leczenia.

Przemiła Pani stomatolog ktora uratowała mnie od bólu. Rozpoznała właściwy ząb a nie jak inny dentysta który chciał naciągnąć mnie na drogie leczenie

Wielu stomatologów zajmowało się moim uzębieniem ale żaden z nich nie był tak oddanym lekarzem jak dr Bartoszak- pełen profesjonalizm, dążenie do osiągnięcia perfekcji, trafność diagnozowania oraz bardzo wysoka kultura osobista POLECAM

Pełen profesjonalizm. Miłe podejscie do pacjenta. poza tym gabinet wyposażony w świetny nowoczesny sprzent.

Profesjonalnie, bezboleśnie i w miłej atmosferze. Do tego piękny gabinet. Bardzo polecam doktor Bartoszak.

Najlepsza Pani stomatolog do jakiej trafiłem. Nigdy tak klarownie nie wytłumaczono mi co się dzieje z moimi zębami. Każdy etap leczenia został dokładnie omówiony. Pani doktor wykonała zabieg bardzo DOKŁADNIE i co najważniejsze BEZBOLEŚNIE ! Od teraz nie boję sie dentysty :)

Najlepsza Pani stomatolog do jakiej trafiłem.
Nigdy tak klarownie nie wytłumaczono mi co się dzieje z moimi zębami.
Każdy etap leczenia został dokładnie omówiony.
Pani doktor wykonała zabieg bardzo DOKŁADNIE i co najważniejsze BEZBOLEŚNIE !
Od teraz nie boję sie dentysty :)

Super lekarz. Bardzo dobre podejście do pacjenta - bezstresowo i miło. Gorąco polecam. Zawsze będę ją polecała.

Pełen profesjonalizm połączony z doskonałym podejściem do pacjenta. Do Pani Doktor wybrałam się w zeszłym tygodniu w celu usunięcia kamienia nazębnego. Pani Olga zaproponowała mi nową metodę, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Usuwanie kamienia nigdy nie było tak przyjemnie. Dwa razy w roku na pewno będę się zjawiać u Pani Doktor

Bardzo ,ale to bardzo boję się wizyt stomatologicznych.Przykre doświadczenia jeszcze z dzieciństwa. Ale teraz już całkiem spokojnie znoszę te spotkania dzięki właśnie pani dr O.Bartoszak. Jasno wyjaśniła mi co trzeba zrobić a potem po prostu to zrobiła. Szybko i fachowo.Nawet szczęka mi nie ścierpła .Polecam

Super!!! Najpierw, pani doktor mnie wysłuchała, później w paszczę zajrzała i coś innego niż ja zasugerowała. Prześwietliła zębiska i co...? Rację kobitka miała. Teraz, szczęśliwa po kilkuwizytowym leczeniu chodzę. I dodam jeszcze, że moje konto wcale na tym nie ucierpiało. Kobiety, w porównaniu i moją kosmetyczką, to pikuś. :-)